Fot. Page Meble.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Fot. Page Meble.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 paź 2014 11:02

Kolekcja mebli Bianco Paged Meble

Kolekcja Bianco to jedna z tegorocznych nowości marki Paged. Zaprojektowane przez Roberta Kowalczyka meble wyróżnia połączenie matowej faktury drewna z połyskliwą bielą.

Elementy fornirowane naturalnym dębem doskonale przełamują biel frontów, wprowadzają do wnętrza przytulną i radosną atmosferę. Seria Bianco obejmuje meble do jadalni i salonu. Do wyposażenia jadalni przeznaczone są dwa rodzaje wąskich witryn różniące się wysokością. Również kredens dostępny jest w dwóch wariantach - z górnymi fornirowanymi szufladami lub zamontowanym w ich miejscu przeszkleniem.

Bianco to także meble przeznaczone do wyposażenia salonu. Wśród nich znajduje się szafka specjalnie dostosowana do sprzętów RTV. W części reprezentacyjnej mieszkania doskonale sprawdzą się również witryny. Ich podświetlane półki w efektowny sposób eksponują dekoracyjne szkło i ceramikę lub pamiątki z wakacji. Najbardziej oryginalnym meblem jest fornirowana zabudowa elektrycznego kominka, która występuje również w wersji ze zintegrowaną biblioteką.

To niespotykane rozwiązanie daje spektakularny efekt zwłaszcza przy działającym kominku, którego miękkie migoczące światło wprowadza do wnętrza nastrojową atmosferę.

Kolekcja Bianco udowadnia, że biel wcale nie musi być chłodna, a gdy dodamy do niej drewno, od razu robi się przytulniej. Poszczególne elementy można zestawiać ze sobą tworząc kompozycje dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Projektant: Robert Kowalczyk

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014

Okres gwarancji: 2 lata

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: TAK

Dostępność na rynku: TAK

Dokumentacja techniczna: NIE

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: NIE

Paged Meble SA 
NIP: 573-24-25-575
Adres: Ul. Cieszyńska 99, 
43-385 Jasienica
Telefon: 33 497 24 00
Fax: 33 81 52 097
E-mail: jasnienica@paged.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH