Fot. Paged Meble.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Paged Meble.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 paź 2014 12:22

Kolekcja mebli Modern Paged Meble

Kolekcja Modern to modne połączenie połyskliwej bieli z jasnym drewnem.

Pięknie wyeksponowana faktura szczotkowanego dębowego forniru w naturalnym wybarwieniu, zestawiona została z gładkimi białymi powierzchniami.

Zaprojektowane przez Grzegorza Wita meble przeznaczone są do salonu i jadalni.

Modele wyróżniają się niezwykłą lekkością i sprawdzą się we wnętrzach o współczesnym charakterze.

Zestaw Modern obejmuje m.in. szafy, kredensy i witryny o różnej wielkości, które można ze sobą dowolnie zestawiać. Charakterystycznym motywem kolekcji są geometryczne podziały frontów oraz zestawienie dwóch kontrastujących materiałów – białych gładkich płaszczyzn na wysoki połysk z fornirem z dębu kanadyjskiego w ciepłej tonacji.

Do części reprezentacyjnej mieszkania lub domu przygotowano dwie witryny różniące się rysunkiem frontów. W obu projektach szafki zamknięte za białymi lub fornirowanymi drewnem drzwiczkami przedzielają przeszklone półki z zamontowanym wewnątrz ledowym oświetleniem. Ambientowe podświetlenie w efektowny sposób podkreśla geometryczne podziały mebli, ociepla minimalistyczny charakter kolekcji i nadaje jej lekkości.

Wśród propozycji do jadalni warto zwrócić uwagę na trzy rodzaje kredensów do przechowywania zastawy i bielizny stołowej. Zróżnicowane pod względem wielkości i rozłożenia schowków meble powtarzają charakterystyczny motyw łączenia drewnianego forniru z połyskującymi elementami lakierowanymi.

Do oferty włączono również propozycję dla kolekcjonerów i bibliofilów. Doskonałym rozwiązaniem dla nich jest duży regał. Na zamkniętych w szerokiej, białej ramie półkach można wyeksponować zestaw książek lub dekoracyjne przedmioty należące do domowników. A wyjątkowo duże zbiory ozdobnej ceramiki, zdjęć rodzinnych lub pamiątek z podróży znajdą swoje miejsce również na niezależnych półkach dostępnych w dwóch wariantach długości lub w wiszącej szafce ściennej.

Kolekcja Modern może służyć również za umeblowanie strefy wypoczynkowej w salonie. Chcąc wyposażyć domowe kino można wybrać jedną z dwóch szafek na sprzęt RTV, które posiadają wycięcia do przeprowadzenia kabli. W większym modelu zaprojektowano półki, dwie szuflady oraz zamykaną za drzwiczkami przestrzeń na użyteczne akcesoria. Mniejsza szafka wyposażona jest w szuflady i wygodne półki na sprzęt elektroniczny.

Kolekcja Modern wyróżnia się harmonijnym połączeniem dwóch różnych motywów. Precyzja wykonania, dobór najlepszych materiałów oraz staranny projekt zaowocowały meblami mogącymi zyskać uznanie wśród klientów poszukujących nowoczesnych, a równocześnie stonowanych mebli.

Projektant: Grzegorz Wit

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014

Okres gwarancji: 2 lata

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: TAK

Dostępność na rynku: TAK

Dokumentacja techniczna: NIE

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: Wyróżnienie na targach DOM 2014 w Kielcach

Paged Meble SA 
NIP: 573-24-25-575
Adres: Ul. Cieszyńska 99, 
43-385 Jasienica
Telefon: 33 497 24 00
Fax: 33 81 52 097
E-mail: jasnienica@paged.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH