Fot. Black Red White.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Black Red White.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 paź 2014 11:08

Kolekcja mebli Nikko Black Red White

Nowoczesna kolekcja młodzieżowa mebli Nikko wyróżnia się emanującą z niej energią i temperamentem.

Tymi funkcjonalnymi modułami można tworzyć różnorodne aranżacje zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Młodzież lubi wyrażać swoje emocje przez rzeczy, którymi się otacza, a te meble z pewnością im w tym pomogą.

W systemie Nikko znajdziemy 12 brył pozwalających na kompleksowe wyposażenie pokoju młodzieżowego. Wśród nich są regały, biurko, komoda, szafka nocna, półka wiszącą, łóżko z praktyczną szufladą na pościel, szafa, pakowna szafa narożna oraz szafka wisząca, w której można zastosować oryginalne urozmaicenie w postaci wysuwanej skrzynki. Warto zwrócić uwagę na pojawiającą się w kolekcji Nikko nową bryłę – szeroki szachownicowy regał, który będzie idealnym miejscem na książki, modne gadżety i pamiątki młodych domowników.

Kolekcja zaprojektowana została w ciekawym zestawieniu kolorystycznym jasnego congo z kolorem uni bordo lub lava. To idealna propozycja dla zwolenników odważnych aranżacji, które niosą w sobie pokłady pozytywnej energii i radości. Innowacyjne koncepcje wzornicze łączą się tutaj z precyzyjnym wykonaniem. Dwukolorowe fronty z asymetrycznie rozmieszczonymi drewnianymi uchwytami oraz dopasowanymi stylistycznie nóżkami tworzą oryginalną kompozycję podkreślającą modernistyczny wystrój pokoju.

Łączące w sobie jednocześnie ciepło, witalność i energiczne usposobienie, meble Nikko z pewnością sprostają najbardziej kreatywnym pomysłom na urządzenie funkcjonalnego wnętrza pokoju młodzieżowego.

Wykorzystane materiały:
Korpus, blaty: płyta wiórowa, laminat
Fronty: płyta wiórowa, folia finish
Ściana tylna, dno szuflady: płyta HDF
Akcesoria: prowadnice rolkowe, zawiasy Hettich, uchwyty drewniane, nóżki plastikowe

Ceny oraz wymiary poszczególnych elementów kolekcji Nikko dostępne są na stronie: http://www.brw.com.pl/katalog-produktow/?k=204,nikko

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014

Okres gwarancji: 2 letnia rękojmia na zasadach ogólnych

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis reklamacyjny i poreklamacyjny za pośrednictwem salonów meblowych na terenie całego kraju

Dostępność na rynku: salony z ofertą Black Red White na terenie całego kraju

Black Red White S.A.
ul. Krzeszowska 63
23-400 Biłgoraj
http://www.brw.com.pl
Julita Podsada - Niemiec
tel. (84) 688 26 27
mob. 604367745
fax. (84) 685 06 84
e-mail: julita.podsada@brw.eu

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH