Fot. Meble Vox.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Meble Vox.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 paź 2014 11:17

Kolekcja mebli Spot by Vox

Kolekcja SPOT to zaproszenie do świata dziecięcych zabaw. Inspirowana godzinami spędzonymi na podwórku, na huśtawkach, budowaniu baz i zabawach w chowanego wprowadza do pokoju energię i dynamikę zaklętą w lewitujących, smukłych bryłach i bujanych wiatrem przybornikach.

Kolekcja zachwyca sprytnymi, ergonomicznymi rozwiązaniami, pozwala porządkować pojawiające się z czasem nowe przedmioty, sprzęty sportowe, akcesoria o przeróżnych gabarytach, dotrzymując kroku potrzebom rosnących dzieci.

Przeznaczenie:
Kolekcja rośnie wraz z użytkownikiem, dostosowuje się do jego potrzeb i zmienia wraz z wiekiem i  zainteresowaniami. Przeznaczona jest do pokojów dziecięcych, młodzieżowych, ale także dla starszych osób.

Użyte materiały:
Wykonane z grubszej płyty (16 i 22 mm) w porównaniu z powszechnie przyjętym standardem (15/16 mm), co zwiększa wytrzymałość i znacznie poprawia wygląd mebli.  Wykorzystany laminat wielowarstwowy, mocniejszy od powszechnie stosowanej folii, jest bardziej odporny na zarysowania, ścieranie i działanie pary wodnej.

Produkt główny: Łóżko piętrowe

Charakterystyka łóżka:
Zanim powstanie pierwszy szkic mebla korzystamy z wiedzy o potrzebach ludzi, wiedzy humanistycznej pochodzącej z badań i obserwacji. Poznajemy zwyczaje użytkowników mebli uświadamiające nam sposób w jaki żyją w domu. Łóżko piętrowe to przełomowe rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Mieści w sobie aż 6 mebli, w tym miejsce do spania, dwa regały, komodę, schowek na ubrania sezonowe oraz dwie wnęki dopasowane do mobilnych wieszaków. Zachwyca swoją funkcjonalnością i pomysłowymi rozwiązaniami, które pasują do ciągłych zmian w pokoju dziecka, aktywnego spędzania czasu, oszczędności miejsca, mobilności i uniwersalności.

Wymiary: Szerokość: 105  Głębokość: 205  Wysokość: 184

Dostępne warianty: Łóżko dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru – biały i grafit.

Projektantką kolekcji jest Wiktoria Lenart, absolwentka wrocławskiej ASP. Zwyciężczyni konkursu Make Me! 2010. Autorka innowacyjnego i docenionego w środowisku projektantów biurka Worknest.

Data wprowadzenia na rynek polski: lipiec 2014

Okres gwarancji: rok gwarancji/rok rękojmi = 2 lata

Meble Vox Sp. Z O.O.
Ul. Gnieźnieńska 26/28
Janikowo k. Poznania
62-006 Kobylnica

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • marta, 2014-11-05 12:56:53

    Więcej o meblach Spot by VOX tutaj

POLECAMY W SERWISACH