Fot. Składy Vox.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. Składy Vox.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 paź 2014 10:47

Kolekcja podłóg Variano Składy Vox

Kolekcja Variano to odpowiedź na coraz silniejszy trendy dążenia do natury w wykończeniu wnętrz i szanowania cennych zasobów przyrody. Warstwa wierzchnia tej kolekcji powstaje przede wszystkim z elementów, które nie mogą być wykorzystane do produkcji innych podłóg a swoim naturalnym pięknem zachwycają.

Nilin bvba, division flooring od 1990 r. produkuje panele podłogowe pod znakiem marki Quick – Step i jako pierwsza na rynku zaoferowała zatrzaskowy system łączenia paneli bez użycia kleju – „Uniclic”. Posiada szeroki wybór ekskluzywnych podłóg najwyższej jakości dostosowanych do każdego rodzaju pomieszczeń. Bogate wzornictwo oraz duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne pozycjonują spółkę UNILIN i markę Quick – Step, jako eksperta w dziedzinie podłóg laminowanych oraz drewnianych.

Kolekcja Variano to odpowiedź na coraz silniejszy trendy dążenia do natury w wykończeniu wnętrz i szanowania cennych zasobów przyrody. Warstwa wierzchnia tej kolekcji powstaje przede wszystkim z elementów, które nie mogą być wykorzystane do produkcji innych podłóg a swoim naturalnym pięknem zachwycają. Dzięki pracy projektantów i stylistów Quick Step z klepek o różnej długości, szerokości, kolorze oraz strukturze opracowano kompozycję, która złożona w pojedynczą deskę a później w całą podłogę daje niesamowity efekt końcowy.

Kolekcja Variano to deski o długości 220 cm oraz szerokości 19 cm wykończone najwyższej jakości olejem opracowanym specjalnie dla firmy Quick Step. Podkreśla on naturalny charakter drewna a w przypadku drobnych uszkodzeń ułatwia naprawę z wykorzystaniem Quick Step Oil Care Wszystkie podłogi z kolekcji Variano mają łączenie Uniclic Multifit umożliwiające układanie desek na 3 sposoby oraz mogą być układane na ogrzewaniu podłogowym. Dzięki warstwie środkowej z drewna kauczukowego podłogi z kolekcji Variano mają dożywotnią gwarancję na użytkowanie w warunkach domowych.

VAR1629 Painted White Oak – Malowana, z efektem długoletnie użytkowania, podłoga mocno zaznacza swoją obecność we wnętrzu. W przeszłości bardzo często zniszczona podłoga była malowana aby ją odświeżyć i nadać jej nowe życie. Przez lata farba, którą pomalowano deski zaczynała się wycierać, w niektórych miejscach zaczynał pojawiać się naturalny kolor drewna. Tak właśnie wygląda ta podłoga. Dodatkowo powierzchnia deski została poddana delikatnemu piaskowaniu, które wybrane fragmenty deski zmieniło nadając im efekt naturalnego zużycia. Rezultatem tego jest unikalna kombinacja struktur oraz kolorów.

VAR1630 Champagne Brut Oak – Dębowa podłoga w ciepłym naturalnym odcieniu o dodatkowej matowej głębi. Ta neutralna kolorystycznie propozycja to bezpieczne rozwiązanie, które będzie modne przez lata. Wyjątkowa struktura deski zapewni niebanalny efekt, który dopełni wygląd każdego wnętrza.

VAR1631 Royal Grey Oak – Ciepłe szarości z akcentami brązu oraz beże stają się ekstremalnie popularne w wykończeniu wnętrz. Beże doskonale komponują się z jasnymi kolorami jak również z pastelami a także świetnie mogą być komponowane we wnętrzach stylu Retro oraz Vintage.

VAR1632 Espresso Blend Oak – Charakterystyczne dla kolekcji różne wykończenia, długości i szerokości klepek w tej kompozycji wzbogacone o dodatkowe tajemnicze ciemne cienie tej pięknej ciemno brązowej ciepłej podłogi. Wykończenie olejem nadaje dodatkowego komfortowego odczucia, która mocno wpłynie na atmosferę wnętrza.

Data wprowadzenia na rynek polski: Czerwiec 2014

Dostępność na rynku: Salony sprzedaży Drzwi i podłogi VOX na terenie całego kraju.

Składy Vox Sp. z o.o. Sp. j.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH