Fot. Wójcik Fabryka Mebli.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Wójcik Fabryka Mebli.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 paź 2014 13:31

Kolekcja Summer Meble Wójcik

Kolekcja nawiązuje do najnowszych trendów we wzornictwie, które odwołują się do natury.

Kolekcja Summer pewnością przypadnie do gustu wszystkim ceniącym naturalność. Kolekcja nawiązuje do najnowszych trendów we wzornictwie, które odwołują się do natury. Prosta bryła mebli oraz rozwiązania bezuchwytowe nadają kolekcji Summer nowoczesną formę. Stylizowana na naturalne drewno kolorystyka pozwala na dopasowanie produktów do wnętrz o bardzo różnorodnym charakterze, dzięki czemu kolekcja sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach przestrzeni.
Program Summer został stworzony z wysokiej jakości laminowanej płyty w dekorze San Remo, natomiast fronty wykonane są z płyty MDF. Jest ona odporna na uszkodzenia, wilgoć, wysoką temperaturę i zarysowania. Użytkownicy posiadają dwa rodzaje oświetlenia do wyboru (zwykły ledowy klips lub oświetlenie specjalne, które świeci po całej długości półki szklanej góra-dół. Prowadnice oraz zawiasy są wykonane w technologii cichego domyku.

Data wprowadzenia na rynek polski: czerwiec 2014

Okres gwarancji: zgodnie z ustawą

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak

Dostępność na rynku: sieć partnerów handlowych marki Meble Wójcik (ok. 300 punktów sprzedaży w całym kraju dostępnych na stronie www.meblewojcik.pl) 

Wójcik Fabryka Mebli Sp z o.o. (marka Meble Wójcik) ul. Mazurska 45; 82-300 Elbląg+48 501 063 650+48 55 235 94 57e.wojcik@wojcikfm.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH