Fot. Brabantia International.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Brabantia International.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 paź 2014 08:17

Kosz pedałowy FlatBack+, 30L Brabantia

Uniwersalny kosz na odpady, dzięki całkowicie płaskiej tylnej części obudowy niezwykle oszczędnie wykorzystuje dostępną przestrzeń.

Wyjątkowy system konstrukcji pokrywy sprawia, że tylna część kosza jest idealnie płaska, a pokrywa w czasie pracy nie rysuje ściany. Stal nierdzewna, matowa, pokryta powłoką ułatwiającą czyszczenie (bez odcisków palców, bez żmudnego polerowania), dostępny także w wersji kolorowej, z lakierem mineralnym (wyjątkowa, chropowata struktura lakieru jest niezwykle odporna na zarysowania, a jednocześnie bardzo łatwa w utrzymaniu czystości).

Wolnoopadająca pokrywa jest zapachoszczelna, pracuje niezwykle płynnie i całkowicie bezgłośnie. Wewnętrzne, wyjmowane wiaderko z tworzywa posiada wygodne uchwyty i system niewidocznego mocowania worków, dzięki czemu worek nie wystaje brzydko spod pokrywy kosza. Wiaderko unosi się dla wygodnej wymiany worków (nie trzeba go całkowicie wyciągać z kosza, chociaż można to zrobić np. dla dokładnego wyczyszczenia). Przycisk pedałowy wykonany ze stali nierdzewnej, bezpieczna dla delikatnych podłóg podstawa kosza jest wykończona miękkim tworzywem. Wymiary: 660mm(W) x 375mm (S) x 310mm (G). Dostępne także w dużej pojemności 40L.

Data wprowadzenia na rynek polski:
maj 2014

Okres gwarancji: 10 lat

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: wymiana, część elementów możliwa do wymiany samodzielnie, przez użytkownika

Dostępność na rynku:
sklepy internetowe, sieć sklepów DUKA, Megapunkt, Mensa Home

Dokumentacja techniczna: Kosze FlatBack+ posiadają certyfikat CraddleToCraddle (poziom brązowy) dotyczący troski o środowisko naturalne (kosze są w 25% wykonane z surowców ponownie przetworzonych, materiały użyte do produkcji kosza można ponownie przetworzyć aż w 97%, stal i tworzywo sztuczne użyte do produkcji można poddać recyklingowi do 5 razy (przy obecnie dostępnej technologii).

Brabantia International bv, 
De Haak 14,
5555XK Valkenswaard, Holandia.
Przedstawiciel w Polsce: 
Brabantia Poland sp. z o.o., 
Wiślanego Nurtu 7, 
04-987 Warszawa

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH