Fot. Acrea.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. Acrea.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 paź 2014 09:01

Linia łazienkowa Penta Acrea MyBath

Niezwykle funkcjonalne, niebanalne rozwiązanie dla nowoczesnej łazienki stanowi seria Penta. Umywalka wolnostojąca zbudowana na planie odwróconego stożka ze ściętym wierzchołkiem, nawiązuje kształtem do flakonu.

Poprowadzone symetrycznie linie wiodą od wąskiej podstawy w podłodze, rozszerzając się ku górze zamkniętej misą. Ostra pionowa linia dzieli umywalkę na dwie odrębne części, niszcząc wrażenie ciężkości charakterystyczne dla monolitycznych konstrukcji. Umywalka nablatowa inspirowana kształtami przeniesionymi wprost ze świata natury to niespotykane dotychczas w produktach łazienkowych połączenie białego DuPont™ Corian® z materiałem zupełnie przezroczystym. Ton całości nadają płytki, których regularne linie wprowadzają nastrój równowagi, umiaru i dystansu.

Linia Penta została zaprojektowana przez Przemysława „Mac” Stopę,  jest on  założycielem oraz głównym projektantem Massive Design, wiodącej warszawskiej pracowni architektonicznej specjalizującej się w projektowaniu korporacyjnych układów funkcjonalnych i wnętrz biurowych. Przemysław Stopa jest znany ze swoich nowoczesnych, innowacyjnych i niekonwencjonalnych wnętrz, które odzwierciedlają wizerunek korporacji, stwarzając komfortową przestrzeń do pracy. Wiele projektów wykonywanych przez Massive Design zostało uznanych za najciekawsze przykłady nowoczesnej i kreatywnie zaprojektowanej powierzchni biurowej w ramach danej korporacji w Europie i na świecie. Do pasji Przemysława Stopy należy projektowanie oryginalnego umeblowania i oświetlenia, decydującego o wizerunku firmy. Projekty wnętrz realizowane przez Massive Design są wzbogacone o autorskie projekty dotyczące mebli recepcyjnych i stołów konferencyjnych. Przemysław Stopa zajmuje się również projektowaniem mebli, oświetlenia i innych elementów wykończenia wnętrz przeznaczonych do produkcji seryjnej. Jego pasją jest także komponowanie muzyki i gitara elektryczna.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2013

Okres gwarancji: 24 miesiące

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak

Dokumentacja techniczna:
ITB AT-15-2465/2012
Atest Higieniczny: HK/B/1479/01/2009
CNBOP 007/BM/06

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi:
Umywalka Penta – Interior Design Magazine Best of the Year 2013 Honoree Award
Płytki Penta – Must Have Award – Łódz Design Festival

Acrea
ul. Warszawska 227c
05-092 Łomianki
Osoba kontaktowa: Pawel Grochowski
Mail: info@mybath.pl
Telefon: 881439091

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH