Fot. Black Red White.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Black Red White.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 paź 2014 10:06

Meble Azteca Black Red White

Moduły Azteca stanowią doskonałe połączenie walorów estetycznych, wysokiej jakości wykonania oraz funkcjonalności.

System Azteca pozwala na stworzenie wyjątkowego wnętrza o minimalistycznym designie. Połyskująca biel, dekor w naturalnej kolorystyce, praktyczne rozwiązania i oryginalne detale wyróżniają kolekcję na tle innych mebli.

Moduły Azteca stanowią doskonałe połączenie walorów estetycznych, wysokiej jakości wykonania oraz funkcjonalności. Nowoczesna sylwetka mebli o zaokrąglonych krawędziach z modnymi ryflowaniami i oryginalnymi uchwytami to ponadczasowy design, który w efektowny sposób podkreśli wyjątkowy charakter wnętrza.

Na uwagę zasługują zastosowane w systemie technologie oraz funkcjonalne rozwiązania. Wyprofilowane wezgłowie łóżka pozwala na komfortowy wypoczynek w naturalnej dla ciała pozycji. Codzienne korzystanie z mebli Azteca jest wygodne i przyjemne dzięki prowadnicom o podwyższonym standardzie, które gwarantują płynne przesuwanie i wysoką stabilność szuflad. Blat ławy został wykończony materiałem o podwyższonej odporności na ścieranie, co zapewni trwałość i estetyczny wygląd mebla przez długie lata. Dużym atutem jest także energooszczędne oświetlenie LED, które w ciekawy sposób podkreśla przechowywane w witrynach pamiątki i ozdoby.

Kolekcja dostępna jest w 4 wersjach kolorystycznych – biały/biały wysoki połysk, dąb san remo, biały/dąb san remo oraz dąb san remo/biały wysoki połysk i obejmuje 16 modułów o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach. Wśród elementów pozwalających na aranżację stylowej i funkcjonalnej sypialni znajdują się m.in. przestronne łóżko z wezgłowiem, pojemna 3-drzwiowa i 2-drzwiowa szafa, praktyczna szafka nocna czy różnego rodzaju komody. Kolekcję tworzą również półki, szafki, ławy, witryna wisząca i szafka RTV. Poszczególne elementy można dowolnie ze sobą zestawiać, aranżując sypialnię lub salon według własnych potrzeb.

Wykorzystane materiały:
Korpus: płyta wiórowa, folia finish, obrzeże melaminowe
Fronty: płyta MDF, folia PVC, szkło hartowane Antisol brąz
Ściana tylna, dno szuflady: płyta HDF
Akcesoria: prowadnice FGV, zawiasy z cichym domykiem
Uchwyty: listwa ryflowana MDF, folia PVC
Oświetlenie LED: Furnika
Stopki: Schwinn (przednie), Malec (tylne)
Ceny oraz wymiary poszczególnych elementów kolekcji Azteca dostępne są na stronie: http://www.brw.com.pl/katalog-produktow/?k=169,azteca

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014

Okres gwarancji: 2 letnia rękojmia na zasadach ogólnych

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis reklamacyjny i poreklamacyjny za pośrednictwem salonów meblowych na terenie całego kraju

Dostępność na rynku: salony z ofertą Black Red White na terenie całego kraju

Black Red White S.A.
ul. Krzeszowska 63
23-400 Biłgoraj
http://www.brw.com.pl
Julita Podsada - Niemiec
tel. (84) 688 26 27
mob. 604367745
fax. (84) 685 06 84
e-mail: julita.podsada@brw.eu

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH