Fot. Atlas Meble Kuchenne.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Fot. Atlas Meble Kuchenne.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 paź 2014 14:06

Meble kuchenne Soft Atlas Meble Kuchenne

Stylowa biel połyskliwych frontów urzeka swoją subtelnością i łagodnością, którą dodatkowo podkreślają delikatnie zaokrąglone krawędzie oraz nietypowe uchwyty.

Ciekawym elementem, niemal od razu rzucającym się w oczy, jest także drewniany blat, który oryginalnie dopełni nawet najbardziej modernistyczne wnętrze.

W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy różnorodne warianty prezentowanego wcześniej systemu. Dzięki temu możecie Państwo sami skomponować niepowtarzalny zestaw, w którym nawet powierzchnia blatu roboczego będzie miała kolor dostosowany do indywidualnych oczekiwań.

Istotą modelu Soft jest bez wątpienia nowoczesny i jednocześnie bardzo skromny design. Subtelnie zaokrąglone krawędzie szafek wizualnie nadadzą każdemu pomieszczeniu ładu oraz spokoju. Nie można tutaj pominąć faktu, że cała kolekcja jest kompatybilna z elementami innych zestawów np. systemu Oktawia. Wprowadzenie modelu Soft  jest swoistym przełomem, bowiem nie tylko stworzono zupełnie nowy zestaw kuchni, ale jednocześnie rozbudowano możliwość personalizacji modeli wprowadzonych na rynek w latach poprzednich.

Niestandardowym rozwiązaniem jest stosowanie "płytszej" płyty roboczej o szerokości 585 mm. Wykonanie blatu w oparciu o wymiary i krzywizny zastosowanych szafek systemu Soft  w subtelny sposób podkreśla design uchwytów U-Soft i zwiększa swobodę dostępu do nich.

Korzystając z elementów systemu Soft  możemy tworzyć nie tylko wyspy, ale również niesamowite bryły zabudów ściennych.

Nieustanne inwestycje w nowoczesne oprogramowanie sprawia, że nasi projektanci mogą wykonać niezwykle realistyczne komputerowe wizualizacje Państwa kuchni, wyposażonej w nasze meble. Wielu naszym klientom pomogło to podjąć decyzję o wyborze systemów kuchennych firmy Atlas. Po dokonanym zakupie oferujemy dowóz mebli do Państwa domu.

Opracowaliśmy specjalny system pakowania, który w połączeniu z własnym transportem pozwala niemal w 100% uniknąć uszkodzeń związanych z przewozem. Na wypadek jakichkolwiek awarii udzielamy 5-letniej gwarancji, w ramach której nasi specjaliści niezwłocznie naprawią ewentualne usterki. Po okresie wygaśnięcia gwarancji nasz serwis fabryczny realizuje naprawy pogwarancyjne, dzięki czemu zawsze możecie Państwo liczyć na naszą pomoc.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014

Okres gwarancji: 5 lat

Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o.
ul. Pólwiejska 31
64-300 Nowy Tomyśl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH