Fot. ZWS Silesia/Roca.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. ZWS Silesia/Roca.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 paź 2014 09:26

Meble łazienkowe Dama-N Roca

Kompletna kolekcja ceramiki oraz mebli sprawia, że wnętrze staje się oazą spokoju, miejscem wyciszenia i odpoczynku, a jednocześnie jest funkcjonalne i komfortowe.

Subtelne piękno, prostota formy i perfekcja wykonania każdego szczegółu. Nowa kolekcja marki Roca Dama-N to esencja minimalistycznego trendu w projektowaniu przestrzeni łazienkowych. Kompletna kolekcja ceramiki oraz mebli sprawia, że wnętrze staje się oazą spokoju, miejscem wyciszenia i odpoczynku, a jednocześnie jest funkcjonalne i komfortowe.

Dla zwolenników prostoty oraz porządku, Roca wprowadziła do swojego portfolio kompletną serię mebli i ceramiki Dama-N utrzymaną w duchu minimalizmu, dzięki czemu mogą oni samodzielnie zaprojektować wnętrze własnej łazienki zgodnie z obowiązującymi trendami.

Lakierowane meble w modnych i oryginalnych kolorach 
Seria mebli Dama-N dostępna jest w trzech modnych, uniwersalnych kolorach; biały lub szary antracyt z połyskiem oraz matowy taupe. Warto zwrócić szczególną uwagę na ostatni z wymienionych - taupe, stanowiący połączenie brązu oraz szarości. Do tego odcienia z powodzeniem można dobrać dodatki łazienkowe w barwach takich jak energetyczna czerwień, turkus, ale również w chłodnych i stonowanych jak np. granat.

Mniej znaczy więcej
Minimalistyczna filozofia aranżacji pomieszczeń sprawia, że łazienka jest wygodna i uporządkowana. Za sprawą modnego zestawu Unik, czyli szafki zintegrowanej z umywalką, konsumenci z łatwością wprowadzą ład w łazience, ukrywając we wnętrzu wszystkie niezbędne kosmetyki oraz środki czystości. Zestawy Unik marki Roca dostępne są w trzech rozmiarach 55, 65 i 75 cm. Można również komponować je z kolumną, tworząc jednolity, elegancki zestaw mebli.

Funkcjonalizm w każdym detalu
Meble z kolekcji Dama-N zostały wykonane z wysokiej jakości odpornych na wilgoć płyt MDF, zapewniających nienaganny wygląd produktów przez długie lata. Szafki z serii zostały wyposażone w system cichego domykania, co znacznie podnosi komfort użytkowania na co dzień.

Ceramika dla wymagających
Niewątpliwą zaletą serii ceramiki Dama-N jest również różnorodność rozmiarów umywalek. Łącznie cała kolekcja to aż siedem różnych modeli dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym, elementem serii Dama-N jest niespotykany do tej pory na polskim rynku jednoczęściowy zbiornik do miski WC w formie jednolitej, czystej bryły.

Seria mebli Dama-N obejmuje:
Zestaw łazienkowy Unik 55 cm z 2 szufladami,
Zestaw łazienkowy Unik 65 cm z 2 szufladami
Zestaw łazienkowy Unik 85 cm z 2 szufladami
Kolumna wysoka obustronna 150 cm z 4 półkami

Meble dostępne w kolorach:
Biały połysk
Szary antracyt
Taupe

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014

Okres gwarancji: 3 lata gwarancji na meble, dożywotnia gwarancja na okucia

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: 
3.1. Świadczenia z tytułu gwarancji.
3.1.1. Gwarancja obejmuje wszelkie wady fabryczne lub niesprawne działanie w okresie gwarancyjnym wynikłe z winy producenta i zapewnia dokonanie bezpłatnej naprawy lub wymiany części lub w przypadku niemożności naprawy wymianę całego urządzenia

Dostępność na rynku: produkty dostępne

Marka: Roca

ZWS Silesia Sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 20
44 - 109 Gliwice
NIP: 969-11-11-800

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Henryka Zaorska, 2014-11-08 14:18:10

    wspaniałe meble łazienkowe, design łazienki wyborny i absolutna funkcojnalnośc

POLECAMY W SERWISACH