Fot. Caya Design.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Caya Design.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 paź 2014 08:33

Meble modułowe Lionel Caya Design

Lionel to modułowy synonim nowoczesnego wzornictwa, jest projektem dla wszystkich kochających urządzanie wnętrz domowych na wiele sposobów.

Forma mebla Lionel jest bardzo prosta i odzwierciedla modny trend modułowego kreowania przestrzeni.
Model składa się z równych brył o wymiarach 105 x 105 cm co ma wpływ na niemal nieograniczone rozbudowywanie zestawu. Teraz bardzo łatwo i szybko, pobudzając jedynie lekko wyobraźnię można stworzyć dla siebie wymarzony mebel wypoczynkowy.

W projekcie Lionel zastosowano  nowoczesne rozwiązania techniczne oraz starannie wyselekcjonowane i najwyższej jakości materiały. Ponieważ Lionel jest meblem nierozkładanym szczególny nacisk myśląc o komforcie użytkownika został położony na płaszczyzny siedzisk i oparć.

I tak: siedzisko posiada specjalny system sprężyn typu Top Line, wypełnione jest specjalną kompozycją z pianek wysoko-elastycznych oraz pianką lepko-sprężystą tzw. Memory, która w reakcji z temperaturą ciała użytkownika dopasowuje się do jego kształtu ułożenia. Co do poduchowych oparć to dla zwiększenia wygody i komfortu wypełnione są dodatkowo miękkim wsadem silikonowym.

Lionel doskonale prezentuje się w naturalnej, przecieranej  matowej skórze typu Nubuck. Szczególną uwagę warto zwrócić na charakterystyczne, kontrastowe przeszycia mebla, które podkreślają i podnoszą walory estetyczne.

Dostępne bryły do budowania wymarzonego zestawu: sofa 3, sofa 2, fotel, pufa, część narożna, cz. 1, cz.2, cz. 3, otomana.

Mebel można ubrać w bardzo zarówno w skóry jak i materiały z bardzo bogatej oferty Caya Design.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014

Okres gwarancji: 24 m-ce

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: Tak

Dostępność na rynku: najlepsze polskie i zagraniczne salony i galerie meblowe.

Dokumentacja techniczna: Wszystkie komponenty użyte do produkcji zgodne są z PN i EN.

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: Mebel jest szczególnie doceniany przez architektów i projektantów wnętrz.

Caya Design Group Sp. z o.o.
ul. Wybickiego 74
87-100 Toruń

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH