Fot. IMS Sofa.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. IMS Sofa.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 paź 2014 14:05

Meble wypoczynkowe System Point Etap Sofa

System Point tworzą trzy narożniki, sofa, fotel oraz hocker.

System Point, zaprojektowany przez Roberta Kowalczyka dla marki Etap Sofa, to design odwzorowany w każdym detalu każdego mebla, wchodzącego w skład tej kolekcji. System Point tworzą trzy narożniki, sofa, fotel oraz hocker. Wyważone piękno proporcji tych brył jest tym, co zwraca uwagę i sprawia, że nie sposób oderwać wzroku od kolekcji Point. Grube poduchy oparć i obszerne siedziska gwarantują wyjątkowy komfort, a wysokie, smukłe drewniane nóżki w stylu Art Deco nadają kolekcji pełen wyrazu charakter. 

System Point jest dostępny w skórze naturalnej i w tkaninie. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się w obiciach w stonowanej, stylowej kolorystyce, podkreślającej doskonałe proporcje poszczególnych brył. Charakterystyczne dla kolekcji smukłe nóżki są wykonane z litego drewna. W opcji dostępne są zagłówki oraz poduszki, które wzbogacają design mebli oraz zapewniają dodatkowy komfort. 

Dokładne wymiary brył zawiera katalog nowości marki Etap Sofa. 

Data wprowadzenia na rynek polski: czerwiec/lipiec 2014 

Okres gwarancji: 2 lata 

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: na terenie całego kraju, niezależnie od czasu użytkowania (serwis gwarancyjny i po okresie gwarancji)

Dostępność na rynku: partnerskie salony meblowe

Marka: Etap Sofa

Producent:
IMS Sofa sp. z o. o.,
ul. Bydgoska 50, 
85-790 Bydgoszcz,
tel.: (52) 555 11 00

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH