Fot. IMS Sofa.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. IMS Sofa.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 paź 2014 14:25

Modułowa kolekcja Impressione Etap Sofa

Nowoczesna, modułowa kolekcja Impressione marki Etap Sofa została stworzona z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu, funkcjonalności i spełnienia różnorodnych oczekiwań konsumentów.

Spośród dostępnych w kolekcji brył można swobodnie dobierać takie, które zawierają funkcję relaks (regulowaną manualnie lub elektrycznie), stolik w kształcie trapezu lub prostokąta albo bryły wyposażone opcjonalnie w zestaw audio. Każdy z modułów, dla zapewnia komfortu wszystkim użytkownikom, wyposażono w regulowany zagłówek. Konsument może decydować nie tylko o funkcjonalności swojego zestawu Impressione, ale również o zastosowaniu kontrastowych do obicia nici i formie podłokietnika (3 opcje do wyboru – od masywnego po smukły). 

Model Impressione wykonuje się z użyciem pianki o wysokiej elastyczności, zapewniającej poczucie niezwykłego komfortu wypoczynku. Model dostępny jest w skórze naturalnej. Mechanizmy, w które wyposażono Impressione, posiadają certyfikaty CE oraz LVD. 

Dokładne wymiary poszczególnych brył zawiera katalog Impressione marki Etap Sofa. 

Data wprowadzenia na rynek polski: luty 2013 

Okres gwarancji: 2 lata 

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: na terenie całego kraju, niezależnie od czasu użytkowania (serwis gwarancyjny i po okresie gwarancji)

Dostępność na rynku: partnerskie salony meblowe

Dokumentacja techniczna: certyfikaty CE i LVD na zastosowane automaty RF

Marka: Etap Sofa

IMS Sofa sp. z o. o.,
ul. Bydgoska 50, 
85-790 Bydgoszcz,
tel.: (52) 555 11 00

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH