Fot. Falmec Polska.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Falmec Polska.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 paź 2014 09:34

Okap Marilyn E.ion System Falmec

Okap dostępny w wersji wyspowej i przyściennej z innowacyjną technologią E.ion System. System Kontrolowana Jonizacja Bipolarnej pozwala na wytworzenie jonów, które nie tylko eliminują nieprzyjemne zapachy, ale przywracają optymalną równowagę jonową powietrza.

Zadaniem jonów jest zneutralizowanie zanieczyszczeń takich jak: bakterie, wirusy, roztocza, pyłki, zarodniki, kurz czy nieprzyjemne zapachy nikotyny, spalenizny. Zastosowanie systemu jonizacji pozwala na obniżenie nieprzyjemnych zapachów o ponad 70%, aż do 95% w najbardziej sprzyjających warunkach.
Okapy z linii E.ion pozwolą nam na kreowanie przestrzeni kuchni według indywidualnych projektów. Dzięki wyeliminowaniu rur odprowadzających dym, eliminujemy wszelkie ograniczenia architektoniczne. W produktach E.ion zastosowano czujnik listka, który mierzy zmiany jakości powietrza w pomieszczeniach.
Dzięki zastosowaniu trybu automatycznego, okap włączy się samoistnie, gdy czujnik wykryje pogorszenie się jakości powietrza. Czujnik listka zmienia się z koloru żółtego na zielony.

Użyte materiały: Ceramika biała. Dolna część okapu – szkło hartowane.

Wyciąg szczelinowy, sterowanie sensorowe + czujnik listka. Oświetlenie LED. Filtr dwuskładnikowy Carbon.Zeo, podlegający regeneracji – w warunkach normalnego użytkowania należy regenerować je raz na 18 miesięcy, i wymieniać po 3 latach. Aby zregenerować filtr Carbon. Zeo należy włożyć go piekarnika rozgrzanego do temperatury 200º na około 2 godziny.
Wymiary: 670x370 mm
Silnik o mocy 450 m³/h.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2013 październik

Okres gwarancji: 2 lata (3 lata dla uczestników Klubu Prestige)

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak

Dostępność na rynku: tak

Falmec Polska Sp. z o.o.
Konotopa, ul. Rajdowa 3A
05-850 Ożarów Mazowiecki
p. Iwona Osowska

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH