Fot. Franke Polska.
Fot. Franke Polska.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 paź 2014 11:44

Piekarnik myMenu CS my912 M XS DCT 60+ Franke

Piekarnik Franke myMenu CS my912 M XS DCT 60+ wyróżnia nowoczesne, eleganckie wzornictwo i perfekcyjne wykończenie.

Ponadto może być on zdalnie sterowany za pomocą smartfona lub tabletu, połączonego z urządzeniem przez Wifi. Piekarnik nie tylko idealnie się prezentuje, nadając nowy wymiar przestrzeni kuchennej, ale również ułatwia codzienne przygotowywanie posiłków i podnosi ich jakość. Bogata, stale rozbudowywana lista przepisów dostępna w formie bezpłatnej aplikacji (Franke myMenu), pozwala wybrać przepis w zależności od potrzeb oraz składników, którymi dysponujemy lub naszych upodobań. Krok po kroku pokazuje jak przygotować danie, wskazuje liczbę kalorii, a także stopień trudności.
Ponadto, wyposażony jest w wyjątkowe programy automatyczne Franke: Menu Kompletne, Wellness, Pizza Menu.
Piekarnik posiada 12 funkcji, pojemność 73 l, sterowanie sensorowe z wyświetlaczem LCD oraz drzwi potrójnie przeszklone, które tworzą barierę termiczną, zapobiegającą wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. To obniża zużycie energii elektrycznej, a drzwi piekarnika pozostają chłodne podczas całego procesu pieczenia. Piekarnik wykonany jest ze stali szlachetnej i szkła.
DCT w nazwie piekarnika oznacza, że wykorzystuje on zupełnie nową, energooszczędną metodę grzania – Dynamic Cooking Technology. Polega ona na zastosowaniu innowacyjnych grzałek, które nagrzewają się dużo szybciej w porównaniu do tradycyjnych i zużywają na to znacznie mniej energii. Dzięki zastosowaniu technologii DCT można przygotować czterodaniowy posiłek wykorzystując zaledwie 1 kW energii.
Piekarnik Franke myMenu to prawdziwa rewolucja wśród piekarników.

Data wprowadzenia na rynek polski: maj 2014

Okres gwarancji: 2 lata

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: stale, na terenie Polski

Dostępność na rynku: tak

Franke Polska Sp. z o.o.
Franke 1
Sękocin Nowy
05-090 Raszyn

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH