Fot. Kaldewei Polska.
Fot. Kaldewei Polska.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 paź 2014 10:30

Płytki brodzik Scona Kaldewei

Scona – płytki brodzik z odpływem umieszczonym pośrodku, wykonany ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm.

Cechy charakterystyczne produktu: Geometryczny kształt zewnętrzny z wyraźnie ukształtowanymi narożnikami odpowiada współczesnym wymogom stylistycznym. Okragłe detale i łagodny spadek powierzchni prysznicowej do odpływu efektownie ze sobą kontrastują. Dopełnieniem tej formy jest umieszczona na środku okrągła pokrywa odpływu. Brodzik dostępny jest w wielu kolorach sanitarnych i we wszystkich kolorach matowych z palety Coordinated Colours Collection. Także w tych barwach można dobrać identyczne pokrywy odpływu.
Brodzik najlepiej prezentuje się zabudowany w płaszczyźnie podłogi, dzieki czemu otrzymujemy płynne przejście ze strefy prysznica do pozostałej części łazienki.
Właściwości materiałowe: 3,5 mm stal emaliowana Kaldewei zapewnia niezwykłą stabilność produktu, jest to szczególnie istotne przy wannach wolnostojących. Stal emaliowana jest materiałem bardzo trwałym, o wysokiej odporności mechanicznej, jest odporna na zarysowania, działanie promieni UV, dzięki czemu zachowuje swój blask i nie matowieje przez wiele lat. Niewątpliwym atutem emalii jest wyjątkowa łatwość utrzymania jej w czystości i doskonała higiena.
Na życzenie brodzik może zostać wyposażony w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie jej w czystości i powierzchnie przeciwpośligowe.

Wymiary: 80x80, 75x90, 90x90, 80x100, 90x100, 100x100, 80x120, 90x120, 90x140.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014

Okres gwarancji: 30 lat

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak

Dostępność na rynku: od 2014

Dokumentacja techniczna:
Atest PZH, Deklaracja właściwości użytkowych wyrobu

Kaldewei Polska Sp. z o.o.,
ul. Słowikowskiego 1 a,
05-090 Raszyn

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH