Fot. Baltic Wood.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Baltic Wood.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 paź 2014 13:17

Średniowieczny Zamek z Timeless Collection Baltic Wood

Średniowieczny Zamek to podłoga dębowa we wzorze deski 1-rzędowej z niepowtarzalnej kolekcji artystycznie postarzanych trójwarstwowych podłóg drewnianych – Timeless Collection.

Kryje w sobie tajemnice starodawnych twierdzy, oczarowuje i zaprasza do snucia opowieści niezwykłych… Stanowi doskonałą propozycję do wnętrz przestronnych, które zachwycą dzięki niej swoją ukrytą magią, zachęcą do zadumy i refleksji.

Każda deska (2200x182x14 mm) jest ręcznie postarzana, unikalna i niezwykła. Wyraźnie zaznaczona dzięki procesowi szczotkowania i heblowania struktura pozwala wyczuć fakturę drewna. Głębią urzeka kolor brązowy, którym barwione są wgłębienia. Całość jest wykończona ręcznie wcieranym olejem ECO oraz ręcznie wykonaną faza na czterech bokach deski z dbałością o każdy detal.

Trójwarstwowa konstrukcja sprawia, że podłoga Średniowieczny Zamek jest odporna na zmiany wilgotności i temperatury. Nowoczesny, bezklejowy system montażu na licencji szwedzkiej firmy firmy Välinge Innovation, Baltic Loctm 2G, umożliwia łatwy montaż i demontaż podłogi. Można ją instalować na systemie ogrzewania podłogowego.

Podłoga drewniana Średniowieczny Zamek jest dostępna w rekomendowanych salonach sprzedaży w kraju (Premium Stores) oraz za granicą od tego roku. Jest objęta 30-letnia gwarancją (podłogi użytkowane w pomieszczeniach mieszkalnych).

Data wprowadzenia na rynek polski: 1 czerwca 2014

Okres gwarancji: Gwarancja 30 lat dla podłóg użytkowanych w pomieszczeniach mieszkalnych

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego:
Zgodnie z zapisami w karcie gwarancyjnej – dołączona do dokumentacji. Zawsze są przeprowadzane oględziny podłogi zgłoszonej do serwisu z tytułu gwarancji. Jeśli zgłoszenie jest zasadne Producent organizuje naprawę na swój koszt – w okresie gwarancji. Na chwilę obecną brak doświadczeń dotyczących serwisu pogwarancyjnego z uwagi na długi okres gwarancyjny.

Dostępność na rynku: 1 czerwca 2014

Dokumentacja techniczna:
ISO14001:2004
ISO 9001:2008
M1
Klasyfikacja palnośći
Emisja formaldehydu
Śliskość

Pracujemy zgodnie z normami: 
PN-EN 13489:2004
PN-EN 14342:2009

Baltic Wood Spółka Akcyjna

Ul. Fabryczna 6a, 38-200 Jasło
Tel.: 13 444 75 00
E-mail: info@balticwood.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH