Snabb_TOBO_0023_maly-RGB.jpg

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Snabb_TOBO_0023_maly-RGB.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 paź 2014 11:45

System Snabb Tobo

Nowoczesne meble gabinetowe o unikalnym designie, zaprojektowane przez Dorotę Ignatowicz - laureatkę konkursu „Projekt nowej linii mebli gabinetowych”.

Elementem, który skupia największą uwagę jest biurko o ergonomicznym, przyjaźnie zaokrąglonym blacie oraz unikatowych nogach. Tło dla jego lekkiej formy tworzą meble o rytmicznej tektonice, utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Cały system wyróżnia dbałość o detale oraz ciekawe połączenie materiałów. Meble Snabb nawiązują do przyrody w otoczeniu nowoczesnych miast. 
Powstały w wyniku próby odnalezienia porozumienia pomiędzy organicznymi formami, a współczesną, minimalistyczną architekturą. System Snabb wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Frezowane blaty biurek wykonane zostały z naturalnej sklejki z wierzchnią warstwą HPL, co nadaje im wysoką odporność na zarysowania. Sklejka naturalna w formie wstawki pojawia się również w detalach szaf, dostawek oraz kontenerze. Biurka wyróżniają unikatowe stelaże ze stopką ze stali nierdzewnej. Ten motyw zostaje również powtórzony w stelażach szaf, dostawek oraz stołów. Wszystkie stelaże zostały wyposażone w regulatory wysokości w zakresie 15 mm. Korpusy oraz fronty szaf wykonane zostały z wysokiej jakości płyty laminowanej w klasie higieniczności E1. W standardzie występują również fronty z płyty MDF pokrytej akrylem.

Data wprowadzenia na rynek polski: 01.07.2014

Okres gwarancji: 36 miesięcy

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: Tak

Dostępność na rynku: salon TOBO, sklep.tobo.pl, salony partnerskie

Dokumentacja techniczna: Atest Higieniczności Nr 245/322/259/2014.

Tobo Datczuk Spółka Jawna
Kuriany 104, 15-589 Białystok
kom. 662 055 425

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH