Fot. ZWS Silesia.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. ZWS Silesia.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 paź 2014 13:56

Umywalki nablatowe Kartell by Laufen

Subtelna stylistyka idealnych linii, nowoczesne wzornictwo, filigranowe ścianki o minimalnym promieniu zaledwie 1-2 mm i ciekawe kształty – to wynik stosowania materiału SaphirKeramik™.

Marka Laufen po wielu latach badań, prezentuje innowacyjny materiał SaphirKeramik™ i tym samym rozpoczyna nowa erę w dziejach designu ceramiki sanitarnej. Efekt jest zaskakujący, ponieważ wiąże się z niespotykanymi dotychczas właściwościami nadawania kształtu produktom.
Za sprawą SaphirKeramik™ designerzy mają niemal nieograniczone możliwości projektowania ceramiki. Wszystko dzięki zastosowaniu domieszki korundu (AI2O3), który co prawda w czystej postaci jest bezbarwny, ale już po zmieszaniu go z surowcem krzemionkowym, daje szansę na uzyskanie lśniąco białego materiału. Innowacyjny materiał rozszerza możliwości znanych surowców, a dodatkowo pozwala na swobodę w projektowaniu. Warto również dodać, że SaphirKeramik™ wpływa na obniżenie kosztów zużycia surowców oraz energii w procesie produkcyjnym.

Kartell by Laufen
Wyrazista geometria ceramicznych brył umywalek nablatowych jest dowodem na poszukiwanie innowacyjnych, a jednocześnie subtelnych rozwiązań wpisujących się w stylistykę wnętrz miłośników designu i ekologii.

Wymiary dostępnych modeli:
Umywalka nablatowa Ø 420 mm SaphirKeramik
Umywalka nablatowa 750 x 350 mm SaphirKeramik
Umywalka nablatowa 460 x 460 mm SaphirKeramik
Umywalka nablatowa 600 x 460 mm SaphirKeramik
Umywalka nablatowa 600 x 460 mm SaphirKeramik
Umywalka nablatowa 900 x 460 mm SaphirKeramik

Data wprowadzenia na rynek polski: 2013

Okres gwarancji: 5 lat

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego:
3.1. Świadczenia z tytułu gwarancji.
3.1.1. Gwarancja obejmuje wszelkie wady fabryczne lub niesprawne działanie w okresie gwarancyjnym wynikłe z winy producenta i zapewnia dokonanie bezpłatnej naprawy lub wymiany części lub w przypadku niemożności naprawy wymianę całego urządzenia.

Dostępność na rynku: dostępne na zamówienie

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi:
Edida dla Kartell by Laufen
tytuł Wallpaper Design Awards

Marka: Laufen

ZWS Silesia Sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 20
44 - 109 Gliwice
NIP: 969-11-11-800

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Mariusz Bosak, 2014-12-05 20:18:43

    Coś niezwykłego - w pierwszej chwili myślałem ze umywalka jest ze stali - ma tak cienkie i precyzyjne ścianki. A to specjalny materiał ceramiczny. Poza tym te kształty i piękne meble.

POLECAMY W SERWISACH