Fot. Elfa Manufacturing Poland.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Elfa Manufacturing Poland.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 paź 2014 08:28

Utility Home - zestaw akcesoriów systemowych Elfa

Utility Home to nowy zestaw akcesoriów systemowych firmy Elfa, dostosowany do przechowywania drobnych przedmiotów.

Specjalnie zaprojektowane pudełka, wąskie półki, haczyki i wieszaki w połączeniu z przyściennym organizatorem pozwalają maksymalnie i precyzyjnie zagospodarować nawet niewielką powierzchnię.

Rozwiązanie Utility Home można montować na dwa sposoby: bezpośrednio do ściany lub w połączeniu z produktami z linii elfa Classic, Décor i Freestanding. W zestawieniu z półkami, wysuwanymi koszami i wieszakami tworzy ono kompleksowy system do przechowywania, który zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne w dowolnej części domu. Projektanci Elfa nie zapomnieli także o jakości wykonania. Dzięki matowej powierzchni, elementy Utility Home są chronione przed zarysowaniami. Jednocześnie pudełka są wykonane z tworzywa odpornego na działanie wysokich temperatur, dlatego można je myć w zmywarce i łatwo utrzymać w czystości.

Data wprowadzenia na rynek polski:
listopad 2013

Okres gwarancji: 10 lat na wszelkie wady materiałowe i wykonawcze, ujawnione w trakcie normalnej domowej eksploatacji półek ażurowych, wsporników, szyn pionowych, szyn poziomych, koszy, ram oraz elementów ruchomych w drzwiach przesuwnych. 

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: u lokalnych dystrybutorów Elfy 

Dostępność na rynku: u różnych dystrybutorów 

Dokumentacja techniczna:
Zgodności z regulacją REACH: 
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1907/2006 dotyczące bezpiecznego stosowania chemikaliów, poprzez ich rejestrację i ocenę, oraz w niektórych przypadkach udzielanie zezwoleń i ograniczenia handlu i stosowania niektórych chemikaliów. 

Elfa Manufacturing Poland Sp. z o. o. 
Biuro Handlowe 
93-479 Łódź 
ul. Lazurowa 20 
Tel: +42 611 64 01 
Fax: +42 611 64 02 
E-mail: biuro@elfa.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH