Fot. Elfa Manufacturing Poland.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Elfa Manufacturing Poland.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 paź 2014 09:17

Utility - zestaw akcesoriów systemowych Elfa

Utility to zestaw akcesoriów systemowych firmy Elfa, dostosowany do przechowywania drobnych i nietypowych przedmiotów.

Specjalnie zaprojektowane pudełka, wąskie półki, haczyki i wieszaki w połączeniu z przyściennym organizatorem pozwalają maksymalnie i precyzyjnie zagospodarować nawet niewielką powierzchnię. Swoje miejsce znajdą każda śrubka, młotek, imadło czy frezarka znajdą teraz swoje miejsce. Utility pomoże również uporządkować sprzęt ogrodniczy. Na haczykach zawieszamy grabie, motyki i konewki a preparaty do pielęgnacji roślin, torebki z nasionami i cebulki stawiamy na półkach lub umieszczamy w ażurowych koszach. Na specjalnych hakach można zawiesić rower, opony lub inne ciężkie przedmioty.

Rozwiązanie Utility można montować na dwa sposoby: bezpośrednio do ściany lub w połączeniu z produktami z linii elfa Classic, Décor i Freestanding. W zestawieniu z półkami, wysuwanymi koszami i wieszakami tworzy ono kompleksowy system do przechowywania, który zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne w dowolnej części domu. Elementy Utility są odporne na zarysowania i działanie wysokich temperatur, dlatego można je myć w zmywarce.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2012

Okres gwarancji: 10 lat na wszelkie wady materiałowe i wykonawcze, ujawnione w trakcie normalnej domowej eksploatacji półek ażurowych, wsporników, szyn pionowych, szyn poziomych, koszy, ram oraz elementów ruchomych w drzwiach przesuwnych.

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: u lokalnych dystrybutorów Elfy

Dostępność na rynku: u różnych dystrybutorów 

Dokumentacja techniczna:
Zgodność z regulacją Reach:
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1907/2006 dotyczące bezpiecznego stosowania chemikaliów, poprzez ich rejestrację i ocenę, oraz w niektórych przypadkach udzielanie zezwoleń i ograniczenia handlu i stosowania niektórych chemikaliów.

Elfa Manufacturing Poland Sp. z o. o.
Biuro Handlowe
93-479 Łódź
ul. Lazurowa 20
Tel: +42 611 64 01
Fax: +42 611 64 02
E-mail: biuro@elfa.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH