Fot. Kaldewei Polska.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Kaldewei Polska.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 paź 2014 14:41

Wolnostojąca wanna Meisterstück Asymmetric Duo Kaldewei

Meisterstück Asymmetric Duo – wolnostojąca wanna wykonana wraz z obudową z jednego materiału – stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm.

Wymiary: 170x80x42 cm. Wanna prostokątna.
Zaprojektowana przez Phoenix Design ze Stuttgartu.
Cechy charakterystyczne produktu: forma wewnętrzna wraz z geometrycznym kształtem obudowy tworzą całościową koncepcję. Ściany zewnętrzne obudów są idealnie pionowe. Cechą charakterystyczną serii jest prostokątna emaliowana pokrywa odpływu i emaliowane pokrętło w kolorze wanny. Odpływ umieszczony pośrodku i dwa identyczne podparcia pleców gwarantują wygodną kąpiel we dwoje. Dodatkowo wzornictwo wanny zostało oparte na poszerzeniu jednego z rantów, dzięki czemu uzyskano ekscytujący kontrast między symetrycznym wnętrzem wanny a niesymetryczną wielkością rantów. Szeroki brzeg wanny może służyć jako miejsce do siedzenia lub do montażu armatury nawannowej.
Właściwości materiałowe: 3,5 mm stal emaliowana Kaldewei zapewnia niezwykłą stablilność produktu, jest to szczególnie istotne przy wannach wolnostojących. Stal emaliowana jest materialem bardzo trwałym, o wysokiej odporności mechanicznej, jest odporna na zarysowania, działanie promieni UV, dzieki czemu zachowuje swój blask i nie matowieje przez wiele lat. Niewątpliwym atutem emalii jest wyjątkowa łatwość utrzymania jej w czystości i doskonała higiena.
Meisterstück Asymmetric Duo w standardzie wyposażona jest w powierzchnię uszlachetnioną ułatwiającą utrzymanie jej w czystości.
Wanna dostępna także w systemie hydromasażu.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014

Okres gwarancji: 30 lat

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak

Dostępność na rynku: od 2014

Dokumentacja techniczna:

Atest PZH, Deklaracja właściwości użytkowych wyrobu

Kaldewei Polska Sp. z o.o.,
ul. Słowikowskiego 1 a,
05-090 Raszyn

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH