Fot. Ravak Polska.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. Ravak Polska.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 paź 2014 15:30

Wyposażenie łazienki Koncept Chrome Ravak

Produkty podkreślone wspólnym detalem są gwarancją spójnego wzornictwa i całościowej aranżacji łazienki. Koncept Chrome pozwala na zaprojektowanie łazienki w doskonałym stylu niezależnie od jej wielkości.

Koncept Chrome autorstwa studia Nosal Design oparty został na harmonijnym połączeniu funkcjonalności i wysokiej jakości materiałów z interesującym wzornictwem. Dopracowany detal w kształcie owalu łączy wszystkie produkty serii w estetyczną całość. Produkty podkreślone wspólnym detalem są gwarancją spójnego wzornictwa i całościowej aranżacji łazienki. Koncept Chrome pozwala na zaprojektowanie łazienki w doskonałym stylu niezależnie od jej wielkości.

Oszczędność czasu
Łazienka i toaleta skomponowana z produktów od jednego producenta to oszczędność czasu przy wyborze i projektowaniu wyposażenia. Doskonała jakość i szeroki wybór kształtów, kolorów i rozmiarów uzupełniających się wzajemnie produktów zadowolą najbardziej wymagającego klienta.

Prysznic szyty na miarę
Najszerszą rodziną produktów są kabiny i drzwi prysznicowe. Znajdziemy tutaj nie tylko popularne kształty kabin, ale również szeroki wybór drzwi prysznicowych oraz kabin prostokątnych. Bogata dostępność rozmiarowa oraz kolorystyka (dostępne kolory: biały, satyna, połysk) umożliwiają dopasowanie produktu niemal do każdego wnętrza łazienki. Zastosowany w kabinach słupek obrotowy z mechanizmem podnoszenia gwarantuje bezproblemowe, otwieranie i zamykanie drzwi. Interesującym uzupełnieniem kabin są nowoczesne brodziki konglomeratowe Galaxy Pro Chrome oraz odpływy liniowe Chrome, które swym charakterem nawiązują do designu serii. Rozmiary kabin: od tradycyjnej 80x80 do 120x100 cm.

Strefa wanny
Oryginalny kształt owalu odnajdziemy również w prostokątnej wannie Chrome dostępnej w rozmiarze 170 x 75, 160/150 x 70 cm. Odpowiednio zaprojektowane pochylenie tylnej części i pionowe ściany czynią wannę niezwykle funkcjonalną - zarówno do wygodnej kąpieli, jak i brania prysznica.

Synergia designu i funkcjonalności
Żadna łazienka nie może się obyć bez przestrzeni do przechowywania, również koncept Chrome posiada w swej serii szereg mebli łazienkowych i dopasowanych kształtem umywalek. Gładka powierzchnia konglomeratowej umywalki Chrome pozwala uzyskać doskonale owalną misę. Każdą umywalkę począwszy od najmniejszej w rozmiarze 40 cm do największej 120 cm można uzupełnić szafką dostępną w dwóch kolorach. Lakierowany front szafek podkreśla chromowany uchwyt, który nadaje charakter wnętrzu. W serii dostępne są również lustra oraz słupek boczny.

Ponadczasowy kształt i trwały materiał
Kolekcję umywalek Chrome uzupełniają dwie umywalki ceramiczne (550 i 650 cm), które łączą tradycyjny materiał z nowoczesnym wzornictwem. Z myślą o szafkach ceramicznych powstały dwie szafki podumywalkowe wyróżniające się giętymi, lakierowanymi frontami i chromowanym uchwytem Chrome.  Białe lakierowane wykończenie szafek dodaje łazience świeżości i powiększa optycznie przestrzeń. Wariant szafki w kolorze szarym podnosi atrakcyjność wnętrza. Model szafki z umywalką ceramiczną zachwyca zaokrąglonym kształtem, który koresponduje z pozostałymi elementami konceptu Chrome.

Dopełnieniem serii Chrome są baterie łazienkowe, wśród których na szczególną uwagę zasługuje bateria wannowa naścienna ze składaną wylewką.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących kompleksowych rozwiązań seria uzupełniona została produktami stworzonymi z myślą o toalecie. W asortymencie znajduje się miska podwieszana Chrome, bidet Chrome, stelaże podwieszane oraz szereg eleganckich akcesoriów, które perfekcyjnie dopełnią wnętrze.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2013

Okres gwarancji: od 2 do 25 lat (w zależności do kategorii produktu)

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak, na terenie całej Polski

Dostępność na rynku: tak

Dokumentacja techniczna:
certyfikaty TUV o numerach 06.539.789, 06.539.790, 410/08/07/02/0; atest higieniczny HK/W/0574/01/2013; HK/W/0574/02/2013; HK/W/0574/03/2013; Deklaracje właściwości użytkowych, Deklaracje zgodności

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi:
Wyróżnienie Łazienka Wybór Roku 2014

Ravak Polska S.A.
ul. Radziejowicka 124, Kałęczyn
05-825 Grodzisk Maz.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH