Fot. Yano.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Yano.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 paź 2014 08:57

Zestaw modułowy Brix Yano

System modułowy pozwala łączyć ze sobą sofę, pufy, fotele w dowolnej konfiguracji, w zależności od potrzeb Klienta. Możemy z każdego elementu systemu stworzyć wygodne łoże o równej powierzchni spania, zestaw rogowy, lub dowolną kombinacją, która przyjdzie nam do głowy.

Każdy z elementów jest umieszczony na ramie z drewna bukowego, a ta na kółkach lub nóżkach w zależności od preferencji użytkownika. Dzięki zaczepom  każdy element można doczepić do pozostałych i tworzyć najbardziej wymyślne formy. Meble oprócz zastosowania typowo wypoczynkowego posiada dodatkowe dwie funkcje. Dzięki wykorzystaniu prostych mechanizmów można się na nich wygodnie wyspać jak również stworzyć oryginalny szezlong.

Kolekcja Brix produkowana jest z najlepszych materiałów. Miękkie, sprężyste pianki zastosowane w poduchach gwarantują wyjątkowy komfort siedzenia . Siedziska bonelowe są gwarantem równej i wygodnej powierzchni spania. Zapewniamy szeroki wybór tkanin od najlepszych importerów jak Toptextil. Fotel, pufy i sofa w zależności od preferencji użytkownika mogą być  modyfikowane oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Przeznaczenie: mebel wypoczynkowy, służy zarówno do zaaranżowania salonów, pomieszczeń biurowych, pokojów dziecięcych i młodzieżowych, jak i instytucji użyteczności publicznej

Użyte materiały: ramy drewniane - bukowe, sprężyna falista, bonel sprężynowy, pianka HR wysokoodbojna, włóknina, puch silikonowy, specjalistyczne zaczepy meblowe pozwalające  dowolnie konfigurować mebel wedle wymogów  i potrzeb Klienta

Wymiary:
łóżko: powierzchnia spania: 190x190 cm
sofa: szerokość: 190cm, głębokość: 95cm
fotel: szerokość: 95cm, głębokość: 95cm 
puf: szerokość: 95cm, głębokość: 95cm

Wytrzymałość: wyjątkowa wytrzymałość gwarantowana użyciem do produkcji wysokiej jakości materiałów i półproduktów

Projektant: Katarzyna Szarek

Dostępne warianty: narożnik, sofa, łóżko, fotel, puf

Data wprowadzenia na rynek polski: 05.2014

Okres gwarancji: według prawa polskiego 2 lata

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: 2 lata

Dostępność na rynku: sklepy stacjonarne, sklepy internetowe

Dokumentacja techniczna: wzór zastrzeżony w Alicante. W zależności od użytej tkaniny testy antybakteryjne, antygrzybiczne, przeciwpalne, test Martindale'a etc, lub zaświadczenie tkaniny outdoorowej.

Producent:

Yano sp. z o.o.
ul. Opolska 22
40-084 Katowice
Dystrybutor
Galeria Meblowa Johnny Janosik ul. Energetyków 46  40-200 Rybniktel. 508 318 783 mail: galeria@johnnyjanosik.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH