Fot. Comitor.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. Comitor.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 paź 2014 12:38

Zlewozmywak Adon XL 6 S Blanco

Czystość linii, wyrazisty kształt sześcianu, podniesiony brzeg to cechy wyróżniające ten model zlewozmywaka. Przyciągające wzrok struktury i czyste linie wyznaczają obecne trendy.

Eleganckie obramowanie i geometria prostych linii to synonimy modnej architektury. I taki właśnie jest zlewozmywak Blanco Adon XL 6 S wykonany z kompozytu Silgranit® PuraDur®II. Przyciągający wzrok zlewozmywak pięknie komponuje się z umeblowaniem kuchni bazujących na kątach, wyraźnie zaakcentowanych przestrzeniach i wyodrębnionych komorach. Blanco Adon XL 6 S bazuje na symetrii równej wielkości kwadratów z umiejscowioną pośrodku listwą na baterię. Zlewozmywak jest odwracalny, co oznacza, że komora główna może zostać zamontowana po lewej lub prawej stronie. Idealna szerokość szafki pod zlewozmywak z komorą główną i dodatkową to 60 cm. C-overflow®, ukryty przelew w komorze głównej i oddzielny odpływ w powierzchni roboczej dodatkowo podkreślają wyjątkowy charakter tego produktu. Zlewozmywak w komplecie zawiera korek automatyczny z sitkiem oraz wysokiej jakości deskę do krojenia z drewna jesionowego, którą można przesuwać wzdłuż lub w poprzek powierzchni komory i powierzchni roboczej, co zapewnia większą swobodę przygotowania posiłków. Zlewozmywak występuje w 9-ciu kolorach Silgranit® PuraDur®II.  Opatentowany materiał Silgranit® PuraDur®II, z którego wykonany jest zlewozmywak, zawiera opatentowaną formułę higienicznej ochrony, która ma właściwości antybakteryjne i ułatwia pielęgnację. Materiał ten jest twardy, odporny na zarysowania i wysokie temperatury do 2800C, a także bezpieczny w kontakcie z żywnością i odporny na środki spożywcze, kwasy występujące w gospodarstwie domowym oraz na światło słoneczne.

Data wprowadzenia na rynek polski: styczeń 2014

Okres gwarancji: wieczysta gwarancja

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: sieć serwisowa na terenie całego kraju.

Dostępność na rynku: styczeń 2014

Dokumentacja techniczna:
- deklaracja właściwości użytkowych potwierdzająca zgodność z normą DIN EN 13310
- certyfikat zgodności niemieckiego instytutu ISEGA (bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością)
- certyfikat jakości niemieckiego instytutu LGA (bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością, badanie powierzchni pod względem czyszczenia i odporności na mikroorganizmy, zdatność sanitarno-techniczna – DIN EN 13310)

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi:
Na początku roku 2014 zlewozmywak otrzymał nagrodę Red Dot Design

Producent: Blanco

Dystrybutor:

Comitor Sp. z o.o.
ul. Obywatelska 183
94-104 Łódź
tel. 42 689 10 11
fax 42 688 19 76
e-mail: office@comitor.pl
www.comitor.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH