Świąteczne dekoracje z kolekcji British Chic marki Almi Decor w tradycyjnych bożonarodzeniowych kolorach. Fot. Almi Decor.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Świąteczne dekoracje z kolekcji British Chic marki Almi Decor w tradycyjnych bożonarodzeniowych kolorach. Fot. Almi Decor.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
15 gru 2014 13:24

Tradycyjne Boże Narodzenie. Postaw na dekoracje w czerwonym kolorze

Jeżeli uważasz, że święta Bożego Narodzenie to nie tylko Mikołaj i prezenty, ale też przekazywane przez pokolenia obyczaje - wybierz świąteczne dekoracje w tradycyjnym czerwonym kolorze. Podkreślą one ciepłą rodzinną atmosferę tych szczególnych dni.

Dekorując dom na Święta nie możemy zapomnieć o kolorze czerwonym. To, obok złota i zieleni, barwa konwencjonalnie przypisywana świętom Bożego Narodzenia, kojarząca się z ich ciepłem i rodzinną atmosferą. Pomijając fakt, iż czerwony jest strój świętego Mikołaja, czerwień to kolor szczególnie nacechowany. Kojarzy się on z miłością, ciepłem, ale i pięknem. Warto więc właśnie tę barwę wybrać jako lejtmotyw świątecznej aranżacji całego domu.

Czerwień w połączeniu doskonale zaprezentuje się jako kolor bombek na świątecznym drzewku. W duecie ze złotem nabierze szczególnego blasku. Nie warto jednak ograniczać świątecznych dekoracji jedynie do choinki. Zwłaszcza, że producenci ozdób bożonarodzeniowych oferują nam naprawdę bogaty asortyment wszelkiego rodzaju ozdób i bibelotów. Znajdziemy wśród nich przybrane czerwienią wieńce, świeczki i świeczniki, a nawet porcelanowe figurki. Aniołki, jelonki czy mikołajki w czerwieni prezentują się niezwykle dostojnie.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH