Szaro-biała aranżacja jest niezwykle szykowna. Poduszki ze świątecznymi motywami oraz obrus i zastawa w gwiazdki nadają wnętrzu wyjątkowej przytulności. Fot. Green Gate.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Szaro-biała aranżacja jest niezwykle szykowna. Poduszki ze świątecznymi motywami oraz obrus i zastawa w gwiazdki nadają wnętrzu wyjątkowej przytulności. Fot. Green Gate.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Joanna Buharewicz
25 lis 2014 14:57

15 najciekawszych pomysłów na bożonarodzeniowy stół

Odświętna zastawa, eleganckie świeczniki i urocze bibeloty nadadzą naszym stołom niepowtarzalnego, świątecznego uroku. Zobaczcie 15 pomysłów na pięknie przystrojony stół.

Przy stole składamy sobie życzenia, rozmawiamy, śmiejemy się i śpiewamy kolędy, a w kolejne dni biesiadujemy i relaksujemy się. Dlatego to właśnie stół zajmuje najważniejsze miejsce w domu podczas Świąt. Królują na nim przede wszystkim pyszne potrawy, jednak bez wyjątkowych dekoracji, takich jak świąteczne ozdoby i niecodzienna zastawa, nawet najlepsze dania nie będą smakowały aż tak wybornie.

W aranżacjach bożonarodzeniowych dominuje biel, zieleń, czerwień i złoto – kolory, które nieodmiennie kojarzą się nam z okresem Bożego Narodzenia. Żeby pięknie zaaranżować stół wystarczy kilka drobnych zabiegów. Świąteczny obrus, odświętna, porcelanowa zastawa i kilka drobiazgów przy każdym nakryciu wyczarują wyjątkowy nastrój.

Bombki rozrzucone na stole, owoce czy odrobina igliwia, świeczniki, porcelanowe figurki i świąteczne łańcuchy nadadzą stołom uroku i ucieszą przede wszystkim najmłodszych.

W ofercie sklepów znajdziemy szeroki wybór odświętnej zastawy, utrzymanej w eleganckiej stylistyce lub z wykorzystaniem wesołych, uroczych wzorów. Inne dodatki, takie jak świeczniki, figurki i lampiony to również nieodzowne elementy świątecznego wystroju, za którymi warto się rozejrzeć. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH