Piękny świąteczny stół, oprószony sztucznym śniegiem, udekorowany srebrnymi naczyniami. W samym centrum dumnie stoi piękna, biała figurka dumnego renifera. Obok - mniejsza kozica, w złotym

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Piękny świąteczny stół, oprószony sztucznym śniegiem, udekorowany srebrnymi naczyniami. W samym centrum dumnie stoi piękna, biała figurka dumnego renifera. Obok - mniejsza kozica, w złotym "kubraczku". Aranżacji nie brak zarówno filuternego uroku, jak i eleganckiego szyku. Fot. AD Home Loving.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
01 gru 2014 09:40

Dekoracje świątecznego stołu. Wybierz renifery i aniołki

Chcąc udekorować bożonarodzeniowy stół, sięgnijmy po sprawdzone motywy świąteczne i zimowe. Modne w tym sezonie renifery lub klasyczne aniołki będą idealne.

Do udekorowania świątecznego stołu możemy użyć niemal wszystkiego: od haftowanego, pięknego obrusu, po bombki choinkowe. Warto sięgnąć po motywy, kojarzące się nierozerwalnie z okresem świątecznym i zimą. Takimi akcentami będą aniołki i renifery. 

Te pierwsze nasuwają skojarzenia z duchowym aspektem świąt Bożego Narodzenia, z kolei renifery to nieodzowny atrybut zimowych aranżacji - czy to w formie czerwono-nosowego Rudolfa, czy też w postaci dostojnych reniferów rodem z północy Norwegii. Jedne i drugie mogą być humorystycznym akcentem na świątecznym stole, który pokochają najmłodsi lub - utrzymane w designerskim tonie - wpisywać się w elegancką dekorację.

Sięgnijmy zatem po dekoracyjne figurki, obrusy z motywem graficznym, malowana porcelanę, haftowane tekstylne bombki, a nawet... świeczniki w kształcie reniferów. Do wyboru mamy szereg ozdób, które nadadzą naszemu stołowi unikalny charakter. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH