Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie szafy do zabudowy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#21 Maichalina

Maichalina
  • Members
  • 42 postów

Napisano 02 czerwiec 2009 - 09:37

drzwi przesuwane pod schodami - uda się :) już kilka tygodni mam takie cudo. Producent wyjaśnił mi dokładnie na jakiej zasadzie takie drzwi robią, że to się będzie trzymać i dobrze sprawować - i miał racje :) szafa wygląda super! nikt nie przechodzi koło niej obojętnie ;]

#22 sonia

sonia
  • Members
  • 64 postów

Napisano 04 czerwiec 2009 - 02:07

to może te drzwi są łamane?? no bo chyba nie suwane........

#23 Maichalina

Maichalina
  • Members
  • 42 postów

Napisano 06 czerwiec 2009 - 09:45

a właśnie że suwane :) zdjęcia swojej szafy nie zrobię bo aparat mi sie zepsuł a w tel. mam słabiutki ale na dowód zdjęcie szafy od producenta:

Załączone pliki

• Załączony plik  szafa.jpg   30,04 KB   3078 Ilość pobrań

#24 Magda.lena

Magda.lena
  • Members
  • 259 postów

Napisano 13 czerwiec 2009 - 08:39

ja bym dla siebie wybrała bezramkową.

#25 Guest_Franko_*

Guest_Franko_*
  • Guests

Napisano 12 lipiec 2009 - 08:23

A my od 20 lat pracujemy na systemie RAUMPLUS i produkujemy pełne szafy z bokami i wieńcami. Lepiej dołożyć 500 i nie myśleć co będzie za 3 lata. Indeco, Senator też są OK. Omijajcie Komandora, O-W, ALU Profil i poddobne szerokim łukiem... Osobiście mam Raumplusa profil '1500' bez prowadnicy dolnej. Działa od 8 lat bezawaryjnie.

#26 Maichalina

Maichalina
  • Members
  • 42 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 09:20

A to czemu omijać Komandora? ja mam już trzy szafy od nich, i jestem szczęśliwą użytkowniczką. A na stronie która podałeś na 'pierwszy rzut oka' wszędzie zdjęcia aranżacji Komandora właśnie :) zatem trochę to dziwne co piszesz

#27 Isia

Isia
  • Members
  • 2 postów

Napisano 11 marzec 2010 - 04:34

Ja również jestem zadowolona z KOMANDORA. Szafa śliczna wyszła, pani projektantka bardzo dobrze mi doradziła zagospodarowanie wnętrza, a montażyści fachowi, dokładni, prze mili i jacy przystojni ;)

#28 Agrafka

Agrafka
  • Members
  • 31 postów

Napisano 12 marzec 2010 - 08:44

A no właśnie! ( w sensie, że Komandor to porządna firma)
ale widzę, że Franko już zdjęcia skasował :)

#29 raste83

raste83
  • Members
  • 22 postów

Napisano 12 grudzień 2010 - 02:21

Generalnie dużym ryzykiem jest zamówienie takiej zabudowy w firmie anonimowej typu "stolarz Mietek kolega szwagra". Niestety takie małe firmy nie zawsze stać na to żeby wywiązać się z umowy gwarancyjnej a niestety często w tej branży zdarzają się błędy. Czasami są to na prawdę kosztowne niedoróbki i małej firmy po prostu nie stać na ich usuniecie. Dlatego warto się zastanowić czy nie lepiej zapłacić ciut więcej. ale jednak z gwarancją i wysoką jakością wykonania. Polecam, więc duże sprawdzone firmy jak te o których była mowa czy np. Fawre

#30 jarilitmanen

jarilitmanen
  • Members
  • 8 postów

Napisano 15 luty 2011 - 08:38

Hejka mam prośbę jestem zapalonym zbieracze i kolekcjonuję stare rozwalające sie szafy warszawa i okolice jak macie jakieś lub Wasi znajomi mają to dajcie znać

#31 olga28

olga28
  • Members
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2011 - 09:30

Jakie szafy do zabudowy polecilibyście? Zastanawiam się nad kupnem. Tylko nie wiem czy lepszy byłby Komandor, Senator, może Indeco albo jeszcze inna firma? Ktoś ma i poleca ew. odradza?

hej!

ja mam komandora i jestem zadowolona. Ważne jest zagospodarowanie szafy, tak, aby na wszystko znalazło się miejsce.

#32 raste83

raste83
  • Members
  • 22 postów

Napisano 16 luty 2011 - 06:38

Nowym trendem są fototapety na szafach. Nie każda firma robi takie rzeczy. Tutaj iszafy.pl

#33 coma

coma
  • Members
  • 56 postów

Napisano 13 marzec 2011 - 09:29

uwielbiam oglądać te cudowne inspiracje do dziecięcych pokoi, a na blogu iszafy.pl coraz więcej ciekawych propozycji na fronty szafy nie tylko do dziecięcego pokoju

Załączone pliki

#34 julia_w

julia_w
  • Members
  • 2 postów

Napisano 23 marzec 2011 - 11:05

Ja polecam Indeco. Jestem posiadaczką dwóch szaf tej firmy i mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Projekt został zrobiony tak żeby odpowiadał mi i pasował do mojego mieszkania. Cena jest przystępna a obsługa fachowa.

#35 GaleriaIndeco

GaleriaIndeco
  • Members
  • 5 postów

Napisano 13 kwiecień 2011 - 03:26

ja również polecam szafy Indeco oferowane przez firmę z Gdańska Galeria Indeco.

Załączone pliki

• Załączony plik  1050d.jpg   57,53 KB   1665 Ilość pobrań
  • Załączony plik  1050d.jpg   57,53 KB   1649 Ilość pobrań
  • Załączony plik  1050d.jpg   57,53 KB   1647 Ilość pobrań

#36 coma

coma
  • Members
  • 56 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 08:11

przede wszystkim w dzisiejszych czasach robiąc zabudowę nawet pod schodami w porządnej firmie nie powinno być wielkich ograniczeń co do jej funkcjonalności i interesującego nas rozwiązania w kwestii jakie drzwi, zwłaszcza że fachowcy na pomiarze jak najbardziej doradzają najlepsze rozwiązanie przy takiego typu zabudowie, a tu bardzo ciekawe rozwiązanie pod schodami:
http://www.iszafy.pl/pl/inspiracje/pod_schodami - jak widać na zdjęciu drzwi przesuwne

#37 popote

popote
  • Members
  • 1 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 10:11

Cokolwiek byście robili to nie korzystajcie z usług firmy http://www.irmaxmeble.pl/irmaxotwock.html. Zero kontaktu! Wzieli ode mnie zaliczke i nie moglam sie dodzwonic. Pozniej jak juz sie umowili i wzielam urlop na montaz to zadzwonili tego dnia ze niestety nie przyjada i zaliczki nie oddaadza no nie. Koszmar!!! mam nadzieje ze szafa sie nie zacznie psuc bo na gwaracje nie ma co liczyc bo i tak telefonu nie odbiera nikt!

#38 First-user

First-user
  • Members
  • 1 postów

Napisano 17 luty 2012 - 06:15

Polecam firmę ze śląska http://www.szafy-garderoby.cieszyn.pl/

#39 AnnaMaria

AnnaMaria
  • Members
  • 4 postów

Napisano 25 luty 2012 - 10:42

Coś mi się wydaje, że zamiast zamawiać szafy np. w samym Komandorze, można zamówić szafy w mniejszej firmie, która zrobi je tak samo dobrze, a pewnie sporo taniej. A może się mylę?

Znajoma robila wycene u stolarza, ktory mia byc tanszy od komandora i.... sie okazalo ze byl raz tyle drozszy :-).

Ja wychodze z zalozenia ze lepiej zrobic w znanej doswiadczonej firmie, ktora daje wieloletnia gwarancje niz zeby sie okazalo ze po dwoch trzech latach, drzwi sie zacinaja, profile odksztalcaja itd itp... Najlepiej isc do kilku wykonawcow i porownac oferte juz na swoje potrzeby - wymiary, polki jakie chemy miec, amterialy wykonczeniowe itd.

#40 St_Magda

St_Magda
  • Members
  • 3 postów

Napisano 15 czerwiec 2012 - 01:03

Moim zdaniem, znając wymiary, powinno się zaprojektować i wycenić w kilku firmach. Można wtedy porównać ofertę. Ja tak zrobiłam i wybrałam INDECO-System z Wrocławia. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić tą firmę każdemu! :) Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych