Skocz do zawartości

Zdjęcie

pomoc w aranzacji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 nataliaa90

nataliaa90
  • Members
  • 6 postów

Napisano 29 kwiecień 2013 - 07:22

Witam

Mam male mieszkanie metraz 33,10m sa to 2 pokoje osobna kuchnia z barkiem i lazienka. Wymiary pomieszczen beda widoczne na planie mieszkania. Chcialabym sie dowiedziec co moge zrobic aby powiekszyc salon drugi pokoj ma byc pokojem dzieciecym oraz wdzieczna bylabym za pomoc w aranzacji kompletnie nie wiem jakie najlepiej kupic meble jakie kolory dobrac i gdzie co poustawiac, aby mieszkanie wygkadalo na optycznie wieksze a nie zagracone

Załączone pliki

• Załączony plik  lokal.png   100,36 KB   201 Ilość pobrań

#2 margaret23

margaret23
  • Members
  • 5 postów

Napisano 23 maj 2013 - 03:05

Jeśli masz problem z urządzeniem wnętrza to może warto zatrudnić projektanta? Też miałam ten sam kłopot, bo mam malutkie mieszkanko, chciałam żeby było urządzone nowocześnie, a w dodatku dobrze zagospodarowane. Pomogła mi w tym firma z Łodzi Anna Interiors. Pani Anna miała świetne pomysły jak je urządzić, aby było dużo miejsca pomimo małych rozmiarów. Dzięki niej jest dokładnie tak jak je sobie wymarzyłam, a koszt takiej usługi nie był wygórowany ze względu na mały metraż. Same zalety, więc jeśli nie jesteś zdecydowana to proponuję rozważyć taką opcję. O firmie, z której korzystałam możesz dowiedzieć się na http://www.annainteriors.pl/

#3 Andrzej75

Andrzej75
  • Members
  • 16 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 10:18

Hej, polecam architektkę wnętrz z KP Produkcja Archi-Tektury z Warszawy, robią naprawdę fajne wnętrza niedrogo i profesjonalnie. Mają świetne pomysły :smile:

#4 aski

aski
  • Members
  • 5 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 10:48

Tu znajdziesz informacje na zadane pytanie:

http://strefadom.blogspot.com/2015/03/jak-powiekszyc-maa-przestrzen.html

#5 Styliwnetrze

Styliwnetrze
  • Members
  • 6 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 09:17

www.styliwnetrze.pl

Pomagam w stylizacji wnętrz, aranżacji wyposażenia, przygotowywaniu mieszkań do sprzedaży w Kielcach i okolicy. Zapraszam na moją stronę oraz do sklepu z wyatkowymi poduszkami,wałkami i sakiewkami a także fotografią artystyczną - www.poduszki.simplesite.com

#6 Domartstyl.eu

Domartstyl.eu
  • Members
  • 113 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 10:50

Mieszkanie jest małe,w związku z tym musisz postawić na jasne kolory ścian oraz sufity,aby całość nie przygnębiała swoim wygladem ikolorystyką. Kwestia mebli jest bardziej złożona,do salonu polecam mnniejszy narożnik z funkcją spanai i mebloościankę na wymiar,to chyba sensowna opcja,przynajmniej wszystko ustawisz wtedy tak jak chesz i masz pewność,że będzie pasować.

www.domartstyl.eu - producent mebli tapicerowanych.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych