Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysły na rękodzieła

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 katarzyn_888

katarzyn_888
  • Members
  • 22 postów

Napisano 22 październik 2013 - 08:07

Od czasu do czasu sama robię różne rękodzieła i dzięki nim moje wnętrze wygląda bardzo twórczo i ciekawie.
Macie jakieś pomysły lub ciekawe konstrukcję ?
Ostatnio brak mi pomysłów, więc każdy będzie się dla mnie liczył. Dla chcących spróbować mam coś fajnego i łatwego na początek.

#2 moriani

moriani
  • Members
  • 7 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 12:37

Ostatnio widziałem dekorację ściany w postaci kawałków porcelany. Te kawałki porcelany były jednakowego kształtu i były rozmiszczone nierównomiernie przez co tworzyły na ścianie wzór.
Niestety nie mogę znaleźć linka do tego zdjęcia, ale dam ci inny link http://www.shaynaleib.com/glass-sculptural/burga.php , żebyś mogła zorientować się o co mi chodzi. Obraz z mojega linka jest wykonany ze szkła, ale to samo mogłoby być zrobione z porcelany, gliny lub nawet drewna czy papieru. Materiał nie gra tu większej roli.

#3 ruda_barakuda

ruda_barakuda
  • Members
  • 8 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 07:28

Ja uwielbiam rękodzieła!! Bardzo dużo rzeczy robię z synkiem, ma 3 latka ale bardzo lubi tworzyć różne rzeczy :) my mamy pół domu ozdobionego naszymi "dziełami" i powiem tak -- najbardziej lubię wszystkie wiszące ozdoby: cokolwiek zrobimy z gliny (jakieś ptaszki, samolociki, kwiatki) łączymy nitką i wieszamy. Girlandy, pompony, z masy solnej czy z filcu - z wszystkiego można zrobić super girlandy. Są bardzo subtelnymi dodatkami :) pokażcie foto, co robicie!!!!!!!

#4 Cladija

Cladija
  • Members
  • 5 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 08:25

Ja prowadzę stronę pełną takich własnie pomysłów, o tutaj jest zakładka gdzie są same projekty na ozdoby zrób to sam: http://www.notatnik-kreatywny.pl/search/label/diy :)

#5 lama1980

lama1980
  • Members
  • 55 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 01:39

Ja lubię robić rzeczy z palet. Udało mi się zrobi piękną doniczkę.

#6 lenek

lenek
  • Members
  • 10 postów

Napisano 10 październik 2016 - 10:32

kumpel zrobił komplet mebli ogrodowych z palet i przyznam, że wygląda to świetnie. W niczym nie ustępuje sklepowym

#7 KAROLKA

KAROLKA
  • Members
  • 13 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 12:53

Super sprawa to własnoręcznie ozdobione wianki wiklinowe, które ładnie udekorują na przykład drzwi wejściowe. Wystarczy trochę kreatywności, odrobina zdolności manualnych i kilka ozdób (wiklinowych i drewnianych). Polecam. Sama zrobiłam już kilka wianków, którymi obdarowałam najbliższych, a zaopatruję się w tego typu drobnostki w sklepie www.koszyki.net.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych