Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co kupujecie w sklepach internetowych?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
109 odpowiedzi w tym temacie

#101 AdidarMeble_pl

AdidarMeble_pl
  • Members
  • 32 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 05:47

Jeżeli chodzi o żywność, to mi również nie zdarzyło się zamawiać jej w sklepach internetowych, natomiast wszystko pozostałe już jak najbardziej tak i nigdy nie było żadnych problemów, czy to jeżeli chodzi o jakość, przesyłkę lub samą cenę.

www.AdidarMeble.pl 

#102 me0wn

me0wn
  • Members
  • 5 postów

Napisano 11 czerwiec 2017 - 09:48

Przez internet najczęściej kupuję ubrania. Przerobiłam różne sklepy internetowe i ich oferty, tak samo jak sytuacje niezgodności produktu z opisem w internecie czy jego zdjęciem a realnym wyglądem... i teraz trzymam się hexeline, od dobrego roku jestem ich klientką i ani razu nie miałam niemiłej sytuacji że ubranie jest złej jakości czy wygląda zupełnie inaczej po wyciągnięciu z paczki.

#103 mariza

mariza
  • Members
  • 34 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 08:26

Kolczyki z motywem serca w aparcie :)

#104 PlytaArchitektoniczna.pl

PlytaArchitektoniczna.pl
  • Members
  • 16 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 12:16

W zasadzie w sklepach internetowych zamawiam niemal wszystko, łącznie z artykułami do wyposażenia domu, dodatkami jak i odzieżą. Jak do tej pory wszystko jest w jak najlepszym porządku, zero problemów w kwestii przesyłki.

www.PlytaArchitektoniczna.pl

#105 KAlina

KAlina
  • Members
  • 21 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 10:23

ja głównie ciuchy dla meża...oboje nie lubimy chodzic po sklepach ale ja lubię odziez używaną, On muis być na co dzień elegancki wiec lumpeksy nie zawsze dadzą radę;) kupujemy na 

https://www.lancerto.com/kolekcje/polo.html%C2%A0

zeby nie było zbyt drogo a jakość i elegancja pozostaje. Ponad to książki zamawiam internetowo bo często jest duuuuudo taniej niż stacjonarnie;)

#106 mariza

mariza
  • Members
  • 34 postów

Napisano 22 lipiec 2017 - 11:23

Zegarek Albert Riele  na bransolecie.

#107 MagiaSwiatla_pl

MagiaSwiatla_pl
  • Members
  • 20 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 06:48

W sklepach internetowych zamawiam niemal wszystko, łącznie z odzieżą, obuwiem jak i artykułami, dodatkami do wyposażenia domu. Przemawia za tym głównie fakt niższej ceny i szerokiego asortymentu jaki oferują  sklepy online.

www.MagiaSwiatla.pl

#108 gazeliusz

gazeliusz
  • Members
  • 12 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 11:44

Raczej wszystko co się da. Usługi tez już zamawiamy online. Teraz zamawialiśmy dla córki balony http://balomania.eu/kategoria-produktu/balony-foliowe/urodziny/ na urodziny żeby przyszły do domu, też fajna sprawa. Dla mnie to wygodniejsze, bo mogę kiedy chcę, w domu to wszystko zrobić. Nie musze w korkach stać np. co jest dla mnie duzym plusem.

#109 Piotrek0099

Piotrek0099
  • Members
  • 3 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 12:21

My z żoną na chwilę obecną już prawie wszystko kupujemy online ostatni nasz zakup to czujnik czadu ze smarthome24. Na pewno takie zakupy przez internet są dużo wygodniejsze i zaoszczędzają mnóstwo czasu. A akurat sezon grzewczy już się zbliża także taki czujnik jak znalazł

#110 Janusz112

Janusz112
  • Members
  • 3 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 06:23

My w ostatnim czasie zakupiliśmy donice z kamienia https://www.artbud.pl/pl/c/Donice-i-kwietniki/738 Bardzo fajne i profesjonalne.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych