Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie Dekoracje Do Salonu?

salo dekoracje do salonu obrazy canvas obrazy pop board fototapety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 KAROLKA

KAROLKA
  • Members
  • 13 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 12:35

Cześć! Kocham styl skandynawski, więc 90% mieszkania jest urządzone własnie w takim stylu i pełno w nim koszyków i całe mnóstwo naturalnych plecionek. Mój ostatni zakup to podstawki z trawy morskiej. Kupiłam je tutaj: http://www.koszyki.net.pl/k/6/okragle-podkladki-na-stol/ . Jeśli też lubicie skandynawię we wnętrzu - takie podkładki na pewno się wam spodobają. 

#22 ana_bullfinch

ana_bullfinch
  • Members
  • 9 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 05:06

Witam wszystkich! Tak samo jak poprzedniczka uwielbiam styl skandynawski. Może nie mam zbyt dużego mieszkania, ale dzięki takim meblom i dodatkom udało mi się stworzyć eleganckie, stylowe i minimalistyczne wnętrze. Ostatnim moim zakupem jest taki stolik kawowy http://homlando.com/stolik-kawowy-natural-secret-salon-sypialnia,1866.html i jestem z niego niezwykle zadowolona. 

#23 pola.ola

pola.ola
  • Members
  • 30 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 01:59

Po piękne lampiony, figury drewniane, świeczniki polecam udać się do www.indigodecor.pl

#24 mrowka_30

mrowka_30
  • Members
  • 14 postów

Napisano 02 luty 2017 - 10:03

Wspaniałe dekoracje znaleźć można na ilikebeton.com  Nietuzinkowe, oryginalne, piękne! Betonowe misy czy donice - warto skusić się na taki dodatek i wprowadzić do swojego mieszkania sporą dawkę dobrego smaku :smile:

Załączone pliki

#25 meragnes

meragnes
  • Members
  • 2 postów

Napisano 15 luty 2017 - 12:19

A na ściany to może fototapety takie dedykowane do salonów ? ciekawe można zobaczyć w sklepie fototapetka.eu i sobie zdecydować czy nam to odpowiada czy nie. Zawsze też można o jakimś szkle edukacyjnym pomyśleć na ścianę bo szkło jak i fototapety są obecnie modne. 

#26 dekoria.pl

dekoria.pl
  • Members
  • 9 postów

Napisano 21 luty 2017 - 07:34

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego http://www.dekoria.pl/, w zakładce inspiracje znajdziecie wiele ciekawych i inspirujących aranżacji http://www.dekoria.pl/aranzacje.html

#27 lama1980

lama1980
  • Members
  • 55 postów

Napisano 23 luty 2017 - 06:41

My szukaliśmy inspiracji w sieci, ale i w sklepie Ikea.

#28 Ela78

Ela78
  • Members
  • 7 postów

Napisano 27 luty 2017 - 09:26

Szukasz dekoracji do salonu ? Ja ostatnio znalazłam bardzo dużo ofert dodatków do salonu w stylu eleganckim.klasycznym,nowoczesnym. Zobacz tutaj http://homlando.com/dodatki-dekoracje/salon-i-jadalnia.html . Wybierając produkty w nowo otwartym sklepie zmieniasz otoczenie i styl w salonie a tego właśnie chcemy :) 

#29 MajaMieszka

MajaMieszka
  • Members
  • 25 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 09:44

My też szukaliśmy pomysłów na udekorowanie mieszkania w sieci… Oboje z mężem nie lubimy chodzić po sklepach J  I wpadłam kiedyś na artykuł o tym, że za pomocą światła można stworzyć niesamowity klimat, a oprawy same w sobie są na tyle piękne, że mogą stanowić super ozdobę. No to poszperałam i wynalazłam kinkiety Gondola od Britop Lighting i naprawdę odmieniły moje mieszkanie! 

#30 marciakM

marciakM
  • Members
  • 9 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 03:03

minimalizm-kilka poduszek jasne swiece jasny obraz i to wszystko.ja nie lubie przepychu

#31 KamilaMeble_pl

KamilaMeble_pl
  • Members
  • 10 postów

Napisano 24 maj 2017 - 07:41

Szczerze mówiąc to pod względem dekoracji oraz ozdób do salonu- wybór masz naprawdę bardzo szeroki i wszystko opiera się o stylistykę, gust jaki posiadasz. Oprócz poduszek możesz postawić też na naklejki ścienne czy ciekawy motyw tapety, obrazu.

www.KamilaMeble.pl

#32 AnnaHb

AnnaHb
  • Members
  • 1 postów

Napisano 30 maj 2017 - 12:35

A co powiecie na taką dekorację jak lustro? Może komuś wpadnie coś w oko - https://homebutik.wordpress.com/2017/05/25/lustro-praktyczny-element-i-stylowa-dekoracja-wnetrz/ ;) polecam zajrzeć ;)

#33 Loyoki.pl

Loyoki.pl
  • Members
  • 16 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 08:09

Lustro to nieoceniona dekoracja, dzięki niej możemy skutecznie powiększyć przestrzeń. Poza tym naklejki 3D oraz stylowe wieszaki również będą wskazane, więcej ciekawych ozdób w niebanalnym stylu znajdziecie na Loyoki.pl

www.Loyoki.pl

#34 agacgru

agacgru
  • Members
  • 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 12:51

Szczerze mówiąc to pod względem dekoracji oraz ozdób do salonu- wybór masz naprawdę bardzo szeroki i wszystko opiera się o stylistykę, gust jaki posiadasz. Oprócz poduszek możesz postawić też na naklejki ścienne czy ciekawy motyw tapety, obrazu.

Oj tez jestem fanka minimalizmu i klasyki! Wprawdzie naklejki i fototapety w ogole do mnie nie przemawiaja, ale dalam wydrukowac moje wlasne grafiki i oprawilam je w identyczne ramy na wymiar na. Musze przyznac, ze z kolorowymi dodatkami wyglada to bardzo dobrze!

#35 PlytaArchitektoniczna.pl

PlytaArchitektoniczna.pl
  • Members
  • 16 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 11:59

Może w takim razie fotobeton do Ciebie przemówi i trafi w gust? Polecam bo to naprawdę bardzo fajna opcja pod względem dekoracji. Przykładowe zdjęcia możecie znaleźć na naszej stronie :)

www.PlytaArchitektoniczna.pl

#36 Ewaa_S

Ewaa_S
  • Members
  • 6 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 07:08

Wybór dodatków powinien być uzależniony przede wszystkim od stylu naszego wnętrza oraz dominującej w nim kolorystyki :smile: Kilka ciekawostek na temat doboru barw do domu możesz znaleźć na blogu: blog4design.

#37 Krudo.pl

Krudo.pl
  • Members
  • 16 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 07:40

Te dekoracje z betonu są naprawdę bardzo ciekawe, natomiast moim zdaniem warto zwrócić uwagę również na stylowe, oryginalne oświetlenie jakie musimy uwzględnić do naszego salonu i to niezależnie od mebli czy stylu na jaki się zdecydujemy. Oryginalne lampy znajdziecie u nas na Krudo.pl

www.Krudo.pl

#38 MojaGazetka

MojaGazetka
  • Members
  • 9 postów

Napisano 23 lipiec 2017 - 11:17

Zajrzyjcie do naszej aplikacji https://mojagazetka.com/, bo możecie znaleźć tam wiele niebanalnych dodatków do wnętrz w niewysokich cenach :D Mamy bazę wszystkich aktualnych gazetek większości sklepów budowlanych (jak Leroy Merlin, Castorama itp.) oraz innych, jak np. Pepco. Z nami żadna okazja Wam nie umknie :D Iwona, Moja Gazetka

#39 Handi-craft.pl

Handi-craft.pl
  • Members
  • 17 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 07:18

Wszystko jest moim zdaniem jedna kwestią gustu oraz stylu, tak aby dodatki na jakie się zdecydujemy, podkreśliły dany styl. W kwestii wyboru samych mebli do salonu możemy pomóc, właśnie tym zajmujemy się na co dzień :)

www.Handi-craft.pl

#40 Zuzka

Zuzka
  • Members
  • 39 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 10:16

Też ciekawą formą jest przerobienie jakiś starych mebli. My tak robiliśmy na pimpit.pl, mieliśmy starą komodę, dogadaliśmy się co i jak i teraz wygląda jak całkiem nowy mebel, a jest śliczny. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: salo, dekoracje do salonu, obrazy canvas, obrazy pop board, fototapety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych