Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie Dekoracje Do Salonu?

salo dekoracje do salonu obrazy canvas obrazy pop board fototapety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Asenn

Asenn
  • Members
  • 6 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:23

Ja urządzając salon szukałam takich niestandardowych dodatków. Nie interesowały mnie masowe, a indywidualne. Takie tylko moje :) i znalazłam photo studio, gdzie kupiłam wspaniałe zdjecie. Niepowtarzalne, bo serie sa limitowane, wiec mało osób takie ma. Wybierac mozna z wielu a dodatkowo studio pomaga dobrac odpowiednie zdjecia do wnetrza, jesli ktos ma z tym problem. Jestem bardzo zadowolona. Moje zdjecie wybrałam z wielu i mysle, ze kazdy jesli chce miec niepowtarzalny wystrój znajdzie cos dla siebie https://wallartnow.eu/pl/wszyscy-artysci/

#42 Tekstylia-slask_pl

Tekstylia-slask_pl
  • Members
  • 10 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 10:15

Akurat jeżeli chodzi o dekoracje do salonu, to moim zdaniem różne tekstylia mogą znakomicie pełnić tą funkcję, np poduszki ozdobne lub zasłony, firany w oknach.

#43 Annakat

Annakat
  • Members
  • 2 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 05:21

Ja jako dekoracje powieszałam w mieszkaniu obrazy szklane sologlass ze zdjęciami z moim narzeczonym. Bardzo mi się podobają :smile:

#44 Inter-deco.pl

Inter-deco.pl
  • Members
  • 30 postów

Napisano 09 październik 2017 - 01:24

Generalnie szkło we wnętrzu to bardzo dobry pomysł na dekorację i ozdoby w salonie, oczywiście musi mieć ono odpowiedni wymiar, kształt np: eleganckie wazony lub karafki. To wszystko znajdziecie u nas :)

www.Inter-deco.pl

#45 Bord

Bord
  • Members
  • 23 postów

Napisano 26 październik 2017 - 11:04

ja wszytko kupuje na allegro :)

#46 Cube2.pl

Cube2.pl
  • Members
  • 41 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 08:15

Oprócz portali aukcyjnych, warto poszukać również w dobrych sklepach internetowych gdzie znajdziecie szeroki wybór wielu ciekawych dodatków i ozdób do swojego mieszkania w rozsądnej cenie :)

www.Cube2.pl

#47 bursztynowooka

bursztynowooka
  • Members
  • 49 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 05:45

Najlepiej wybierać dekorację pod względem własnego gustu i upodobań, a przecież wybór w sklepach z wyposażeniem domowym jest naprawdę ogromny.

#48 aga777

aga777
  • Members
  • 13 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 08:30

Dobre mam doświadczenia z firmą ze strony lue-lue.pl. Robią ciekawe, solidne ozdoby, nadają się jako prezent, ale też do tego żeby biuro, czy mieszkanie przyozdobić. Głównie kupuję tutaj drewniane dekoracje, ozdabiamy nimi firmę, specjalne stojące choinki z drewna chcemy dać w tym roku pracownikom w formie świątecznego podarku.  

#49 Michal

Michal
  • Members
  • 40 postów

Napisano 01 grudzień 2017 - 03:26

Dobry pomysł odnośnie urządzania salonu miała moja żona. Bardzo chciała mieć kominek. Ja zawsze uważałem, że to niepotrzebny koszt. Żona postawiła na swoim. Wybrała kominek firmy Skantherm. Teraz jestem jej wdzięczny, bo nasz salon wygląda świetnie. Nasz model to http://www.skantherm.pl/pl-emotion.html

#50 Atlantic.Polska

Atlantic.Polska
  • Members
  • 56 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 04 grudzień 2017 - 06:41

Posiadacze industrialnego, jasnego salonu, na ścianie mogą położyć białą cegłę. Udekorują ją abstrakcyjne obrazy, a także modernistyczny grzejniki Oniris.

zdjęcie salonu: https://www.flickr.com/photos/atlanticpolska/27059440949/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: salo, dekoracje do salonu, obrazy canvas, obrazy pop board, fototapety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych