Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wysokie Okna, Raz Za Ciepło, Raz Za Zimno...

okna zima ciepło karnisze żaluzje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 sammieszkam

sammieszkam
  • Members
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2015 - 07:34

Witam! Mam pytanie - Czy macie jakiś sposób na uciekające ciepło z mieszkania? Mam duże i dużo okien w salonie(połączony z kuchnią) mianowicie 4. Gdy jest słoneczny dzień to super moment się nagrzewa, ale jak już nie ma tego słońca to wydaję mi się, że to ciepło bardzo szybko ucieka z mojego mieszkania. Mam już żaluzje ale to jeszcze za mało... Może jakieś karnisze? Firany? Zasłony? W załączniku widać moje dwa okna :smile: dodam też że może być problem z montażem bo wszędzie regipsy... Załączony plik  2.jpg   89,25 KB   0 Ilość pobrań

• sammieszkam lubi to

#2 Duqq

Duqq
  • Members
  • 31 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 01:30

Następnym razem trzeba dobrać odpowiednie szyby do okien i pownni być dobrze. Bo ciepło wiadomo, że w jakimś stopniu ucieka przez okna, ale to nie może być w zbyt dużej skali. Ostatnio jak byliśmy w Zduńskiej Woli w przedstawicielstwie firmy Budvar Centrum to Pan nam dał dość długi wykład odnośnie wyboru okien, dlaczego co i jak. Ogólnie polecam udać się do ich punktu czy to w Zduńśkiej Woli czy w innym miejscu i zapytać. Naprawdę dobór okien to dość istotna sprawa, a jak sam się przekonałem nie jest to wcale proste.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okna, zima, ciepło, karnisze, żaluzje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych