Skocz do zawartości

Zdjęcie

Estaco Meble Kuchenne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiola438

wiola438
  • Members
  • 11 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 10:52

Estaco to firma produkują meble na wymiar. Widziałam ich projekty i są rewelacyjne. Z opinii wynika, że wykonanie rzetelne i na wysokim poziomie. Korzystał ktoś?

#2 marysia8383

marysia8383
  • Members
  • 8 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 11:14

Dla nas wykonywali meble i mogę ich tylko pochwalić . Wszystko wykonane na 6. Projekt zaproponowali oni, zresztą bardzo trafny .  Spokojnie możesz u nich zamówić meble.

#3 ewelina546

ewelina546
  • Members
  • 3 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 12:22

Znam ta firmę bardzo dobrze, ponieważ nie raz korzystaliśmy z ich usług. Na ten moment robią nam meble do naszego nowego domu. Spisali się wcześniej na tyle dobrze, że bez wahania powierzyliśmy im tak duże zlecenie. Współpraca jak zawsze bezproblemowa i z ich strony bardzo sumienna .

#4 kiniulka158

kiniulka158
  • Members
  • 1 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 07:34

Mi polecili firmę Estaco znajomi, którzy korzystali z ich usług. Muszę przyznać, że efektem końcowym bardzo mnie mnie zaskoczyli . Nie spodziewałam się, że meble tak pięknie będą się komponować. Idealnie wyczuli mój gust i projekt jak najbardziej zgodny w 100%  z moimi oczekiwaniami . 

#5 aduska

aduska
  • Members
  • 1 postów

Napisano 17 lipiec 2016 - 09:22

Zanim skorzystalismy z ich usług zrobilismy rozeznanie na mieście i mają jak najbardziej dobra opinię. Potwierdziło się to też na zamówieniu przez nich zrealizowanym . Projekt w pełni wykonany i w umówionym czasie .

#6 Marinda

Marinda
  • Members
  • 52 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 11:56

Daruj sobie te marną pseudo reklamę

#7 AdamK2

AdamK2
  • Members
  • 24 postów

Napisano 18 wrzesień 2016 - 11:30

Ja na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że warto korzystać własnie z Estaco. Bardzo fajnie podchodzą do klienta, ponieważ nie tylko wykonują meble ale też pomagają w podjęciu najlepszych wyborów i zwracają uwagę na czym powinniśmy się skupić. Meble do sypialni i kuchni wyszły super. Bardzo funkcjonalne i przy tym wpasowały się w aranżację sypialni. Długa gwarancja i realizacja w wyznaczonym czasie bez przesuwania to u nich ogromny plus. 

#8 Omino33

Omino33
  • Members
  • 14 postów

Napisano 19 październik 2016 - 04:52

W tym rejonie na prawdę najlepsi w swoim fachu. Wykwalifikowana kadra pracownicza, bo montaż poszedł bardzo sprawnie bez jakichkolwiek komplikacji. Wykonane z najwyższą starannością bez jakichkolwiek rys, zadrapań odbarwień. Przestrzeni w kuchni znowu jest więcej i aż chce się w niej być. 2 letnia gwarancja na meble, dobra cena i idealnie wykonana z naszymi wymaganiami w stylu Modern. Niczego więcej nie mogłem wymagać. 

#9 Iorke90

Iorke90
  • Members
  • 42 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 07:51

Na kuchniach i garderobach znają się jak nikt inny w Szczecinie. W kuchni Modern, którą nam zrobili nie brakuje niczego. Ścięta skośnie linia frontów podświetlane LED-ami. Wykonana jest z Arcylux, który ma przepiękny połysk jak tafla szkła.  Na początku strasznie baliśmy się ceny, jednak po wykonaniu projektu za darmo przez nich okazało się że cena wcale nie jest wyższa od tych proponowanych przez inne firmy. 

#10 Kasiunia344

Kasiunia344
  • Members
  • 3 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 12:32

Zgodzę się z lorke90 są topową firma w mieście od mebli na wymiar. U nas zrobili meble na całe poddasze. Wszystko spasowane, pięknie wykonane i połączone. Projekt i wycenę zrobili za darmo. Mają też dobre oferty, większość pozostałych firm za wykonanie chciało od nas sporo więcej.  

#11 Verik77

Verik77
  • Members
  • 8 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 11:11

Nie można powiedzieć, bo meble robią jakościowo z najwyższej półki. To firma, która dobrze podchodzi do klienta i staraja się jak najlepiej dopasować ją pod nasze wymagania. Ja skorzystałem jestem zadowolony i na pewno będą polecał ich dalej 

#12 KasiaTolik

KasiaTolik
  • Members
  • 20 postów

Napisano 20 luty 2017 - 03:33

Estaco to jakość przede wszystkim. Są bardzo pomocni w tym wszystkim i meble robią w najwyższym standardzie. Drewniana kuchnia w bieli, którą zrobili dla nas na prawdę wywołała wielki WoW. Dopracowana pod każdym względem, piękny lakierowany dębowy blat. Szafki rozmieszczone funkcjonalnie i nawet dla drobnej kobitki jak ja nie problem jest gdziekolwiek dosięgnąć :)

#13 Omino33

Omino33
  • Members
  • 14 postów

Napisano 21 luty 2017 - 08:21

U nas w firmie szef nawet zainwestował w zmianę wystroju biura razem z biurkami, szafkami itd. Wcześniej poleciłem mu własnie ich i jednak skorzystam z porady. Po miesiącu wprowadziliśmy się do zupełnie nowego miejsca. W Końcu przestronnie, więcej otwartej przestrzeni i wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Spisali się na medal, a mi przynajmniej jakąś podwyżkę za to powinien dać :)

#14 Iorke90

Iorke90
  • Members
  • 42 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 04:49

No i super ;) Warto też nawet w biurze wprowadzać zmiany z tego względu, że widać jak pracuje się w przestronnym i jasnym miejscu. Gdy też meble są odpowiednio wykonane. Dobrze, że Estaco również o takich zadbało. Życzę Ci, więc miłej pracy ;) 

#15 Kazio88

Kazio88
  • Members
  • 21 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 03:51

Porządnie zrobiona kuchnia za co ich cenię przede wszystkim. Od początku widać te podejście do klienta, darmowy projekt szafki i blaty świetnie zrobione bez widocznych łączeń. Dodatkowo funkcjonalnie i też ze wszystkimi elementami spowalniającymi zamykanie. Polecam

#16 GDMmeble.pl

GDMmeble.pl
  • Members
  • 11 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 05:43

Generalnie szukając odpowiednich mebli kuchennych, powinniśmy zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz styl, dane meble muszą się nam podobać i pasować do naszej kuchni, to zdecydowany priorytet. Taniej znajdziemy je oczywiście w dobrych sklepach internetowych.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych