Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie Ogrzewanie Najlepsze?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Hiacynta

Hiacynta
  • Members
  • 16 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 12:24

Ja mma ogrzewanie gazem choć zastanwialiśmy się z mężem nad ogrzewaniem olejowym , ale to jeszcze jest kwestia do przedyskutowania . Co do oszczedności , to i tak mamy zdalny system sterowania domem presto z ospela , że możemy ze smartfona sterować m.in własnie ogrzewaniem . Dzięki temu oszczędzamy

;);)

#22 mazi88

mazi88
  • Members
  • 5 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 12:08

a zastanawialiście się nad ogrzewaniem biomasą?? U mnie znajomi korzystają z pelletu ze Stelmetu i sobie chwalą.

#23 teref

teref
  • Members
  • 6 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 04:02

A ogrzewa ktoś gazem płynnym ze zbiornika? Nie chcę węgla i wiecznego bałaganu w domu, a gazu ziemnego chyba się tak szybko nie doczekamy w okolicy.

#24 Ekspert_GASPOL

Ekspert_GASPOL
  • Members
  • 1 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 05:23

Dzień dobry,

jeżeli nie posiadają Państwo przyłącza do gazu, idealnym rozwiązaniem będzie decyzja o ogrzewaniu gazem płynnym. Rozwiązanie to spełnia wymienione oczekiwania - jest czyste, bezobsługowe, a zbiornik z gazem może stanąć w wygodnym miejscu przy domu. Nasi klienci w zależności od zapotrzebowania, mogą wybrać zbiorniki naziemne i podziemne.

Zachęcam do zapoznania się z informacjami, które zamieszczamy na naszej stronie internetowej https://www.gaspol.pl/dla-domu.

Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.

Pozdrawiam,
Ekspert marki GASPOL SA

#25 ririri

ririri
  • Members
  • 3 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 06:15

Mamy z mężem ten sam problem, brak dostępu do ziemnego, a latanie z węglem nam się nie uśmiecha. Gaz płynny ze zbiornika wydaje się najwygodniejszym rozwiązaniem, ale tez wahamy się czy kupować własny, czy brać w dzierżawę. Ktoś mógłby coś podpowiedzieć?

#26 killbill

killbill
  • Members
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 10:23

Ja stwierdzma na własnym przykładzie, że najlepszym ogrzewaniem jest rekuperacja www.instaltechnik.pl/oferta/rekuperacja-i-klimatyzacja/rekuperacja/ . Po pierwsze koszty eksploatacji są bardzo niskie. Po drugie jest to rozwiazanie bardzo komfortowe dla nas jak i środowiska. Po trzecie na bieżąco zapewnia świeże powietrze w domu, dzięki czemu nie chorujemy, nie skarżymy się na żadne alergie. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych