Skocz do zawartości

Zdjęcie

Projektant Protektor

projektant bhp technik szkolenie kurs design mieszkanie urządzanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Tesla82

Tesla82
  • Members
  • 8 postów
  • LocationŁódzkie

Napisano 29 lipiec 2017 - 09:11

Czołem wszystkim,

niespotykana sprawa mnie ostatnio spotkała, związana oczywiście z urządzaniem mieszkania. Otóż zabierając się za generalny remont i przymierzając się od razu do koncepcyjnej aranżacji wnętrza, natrafiłem (oczywiście po znajomości) na designera-aranżatora, który był jednocześnie...specjalistą ds BHP :D i taka sytuacja. On wchodzi, ogląda, przegadujemy aranżację mebli, gdzie co, a on nagle, że "oj nie, proszę Pana. Ten mebel jest łatwopalny, stoi za blisko kuchenki, tutaj stół na środku blokuje ciąg komunikacyjny i jest zagrożeniem w przypadku ewakuacji i pożaru..." itp. Trochę zdębiałem. Mówię "a Pan to wie skąd"? Na co on, że niedawno skończył kurs BHP - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/technik-bezpieczenstwa-i-higieny-pracy--technik-bhp- - i nie przymierzając stwierdził, że w końcu odnalazł złoty środek, pomiędzy designerskimi wydziwami, a racjonalną aranżacją biorać pod uwagę łatwość dostępu, komunikacyjność i bezpieczeństwo. Generalnie nawet mnie chłopak ujął, ale zaskoczył totalnie. Ciekaw jestem, czy podobne przypadki aranżatorów - protektorów zdarzały się Wam? :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: projektant, bhp, technik, szkolenie, kurs, design, mieszkanie, urządzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych