Skocz do zawartości

Zdjęcie

projektowanie wnętrz - Warszawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 bolkowa

bolkowa
  • Members
  • 14 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 09:30

Przeszklone ściany mamy w firmie i mnie bardzo podoba się to rozwiązanie. Z tego co wiem, to projektem aranżacji naszego biura zajmowała się pracownia Living Box. Na ich stronie www.livingbox.pl jest wiele realizacji, które oglądałam z wielką przyjemnością. W pracy też bardzo dobrze się czuję, ale atmosfera to jedno. Drugie to świetnie przemyślane i z gustem urządzone pomieszczenia. 

#22 grazyna.miller

grazyna.miller
  • Members
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 07:51

Dla mnie bezkonkurencyjna jest firma Tissu www.tissu.com.pl. Robię już z nimi drugi projekt wnętrza (najpierw mieszkania, teraz domu) i cały czas mnie zaskakują. Na przykład zaproponowali mi całą przeszkloną ścianę do łazienki z sypialni, którą mogę na przycisk zmienić na mleczną. Super. Takich rozwiązań mam mnóstwo! Polecam współpracę z nimi!

#23 Irenka

Irenka
  • Members
  • 2 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 12:10

Dla mnie projekt robiła firma Tissu z Warszawy. Wyszło BAJECZNIE :wink: Zrobili nie tylko bardzo ładny projekt. Widać, że mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Dużo praktycznych porad. Przebrnęliśmy wspólnie przez budowę, która okazała się pomimo projektu baaardzo stresującym etapem. Finał wyszedł taki, że polecam dalej tę pracownię.

#24 Kimii

Kimii
  • Members
  • 6 postów

Napisano 18 luty 2016 - 12:19

Mnie podoba się ten projekt aranżacji wnętrza apartamentu w Warszawie http://www.ekskluzywnewnetrze.pl/portfolio/projekt-aranzacji-wnetrza-apartamentu-w-warszawie/  . Salon podzielony jest na dwie części: jadalnię i część gdzie można odpocząć i obejrzeć telewizję. Wszystko dobrze współgra z przeszklonymi ścianami i dachem. Chciałabym kiedyś coś takiego zrobić u siebie na nowym mieszkaniu.

#25 arch.wnetrz@onet.pl

arch.wnetrz@onet.pl
  • Members
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 05:25

Absolwentka Architektury Wnętrz ASP - PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Jestem absolwentką Architektury Wnętrz, mam duże doświadczenie w projektowaniu mieszkań, domów i nie tylko, współpracuję z firmą budowlaną. Proponuję profesjonalny projekt wybranych wnętrz lub całego domu w niewysokiej cenie.
Warszawa i okolice, zdalnie cała Polska

Zapraszam do współpracy - arch.wnetrz@onet.pl

#26 iwonka25

iwonka25
  • Members
  • 7 postów

Napisano 24 maj 2016 - 05:46

Po kupnie mieszkania zdecydowałam się że skorzystam z pomocy fachowców przy aranżacji , projektowaniu. Znajoma poleciła mi buro architektoniczne Architega. Przejrzałam ofertę, poczytałam co nieco i zdecydowałam się na skorzystanie z ich usług. Świetne realizację, mnóstwo ciekawych pomysłów, doskonałe wyczucie. Mieszkanie ma styl, urządzone ze smakiem. Dla zainteresowanych podsyłam link, gdzie można obejrzeć realizację itp. http://www.architega.pl/o-nas.html

#27 grzesia21

grzesia21
  • Members
  • 5 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 08:08

Niedawno urządzałam z mężem nasze pierwsze, własne mieszkanie. Wspaniałe uczucie ;) Sami nie do końca znamy się na designie i najnowszych trendach, dlatego skorzystaliśmy z pomocy firmy Living Box. Pomogli nam świetnie zaaranżować salon wraz z kuchnią, a sypialnie urządziliśmy już sami ;) Jak znajomi przyszli do nas na parapetówkę, nie mogli wyjść z podziwu jak cudownie jest wszystko dopasowane ;)

#28 Klaudyna44

Klaudyna44
  • Members
  • 1 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 12:12

Nasz domek pod Warszawą robiła firma iprojektywnetrz.pl Pani Terczyńskiej. to co mnie najbardziej do nich przekonało to solidna znajomość branży. Na każdy problem/pytanie mieli coś godnego polecenia. Szukaliśmy płytek - doradzili jakiej firmy są najtrwalsze, szukaliśmy niestandardowych karniszy - pokazali katalogi. Fajnie się z nimi współpracowało, szczególnie że to wykształceni architekci z doświadczeniem, którzy jeszcze przed nami wiedzieli czego będziemy potrzebować ;)

#29 khadi89

khadi89
  • Members
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 08:07

"Poszperałam trochę w sieci sprawdzając opinię o firmach zajmujących się designem w Warszawie. Chciałam Was zapytać o zdanie, kogo możecie polecić? " Hej ja zdecydowanie polecam ta firmę iprojektywnetrz.pl, która zresztą sam wybrałem z polecenia. świetny kontakt z nimi a to najważniejsze dla mnie współpracując i przelewając moją wizje na realne mieszkanie. Do tego znają rynek sami wszystkie elementy pozałatwiali.

#30 olgaa884

olgaa884
  • Members
  • 13 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 01:01

W Warszawie jest mnóstwo projektantów wnętrz, więc ze znalezieniem jakiego dobrego nie powinno być problemów, szczególnie, że większość ma swoje strony internetowe, także wystarczy poszukać w google. Przy wyborze radzę kierować się przede wszystkim portfolio - świadczy one o doświadczeniu i renomie projektanta. Mi podobają się ich projekty http://370studio.pl , mają ciekawe pomysły - na stornie można zobaczyć ich przykładowe projekty.

#31 fortuna

fortuna
  • Members
  • 81 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 03:44

Faktycznie jest dużo projektantów, ale aby znaleźć tego dla siebie idealnego trzeba troszeczkę poszperać. Portfolio faktycznie jest pierwszym wyznacznikiem, który daje nam informacje o tym jak dana firma działa. Aczkolwiek ważny także jest dobry kontakt , dostępność i bezproblematyczna współpraca. Sama musiałam raz zrezygnować z biura projektowego, gdyż po prostu coś nam się nie układało. Później trafiłam na hld.com.pl i tutaj współpraca była odpowiednia, także prace szybko ruszyły. Także po prostu uprzedzam, by zwracać uwagę na profesjonalizm w sferze obsługi klienta. Jeśli coś wam nie gra to nie angażujcie się w to, a poszukajcie kogoś innego.

#32 Maxim

Maxim
  • Members
  • 2 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 12:03

Ja mogę polecić Panią Beatę firma Modify http://www.modify.net.pl/. Solidne podejście i konkurencyjne ceny. 

Najlepiej umówić się na spotkanie, zapytać o szczegóły, ewentualnie porównać z innymi firmami cenę, jakość itp. 

#33 Wrzecionek

Wrzecionek
  • Members
  • 4 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 11:35

My współpracowaliśmy ze studiem Design Aleksandra Siemieniak, projektowali nam całe nowe mieszkanie i od razu wykańczali :) Do samego projektu i prac nie mielismy żadnych zastrzeżeń. Szukaliśmy od razu takiego studia które wykonuje też meble na wymiar bo zależało nam na dużych szafach i zabudowie lodówki- wszystko wyszło naprawdę elegancko. Jak szukacie studia projektowego to bierzcie takie, które ma od razu ekipę wykończeniową, to kompleksowo wam wszystko zrobią i nie trzeba będzie pilnować kolejnych ludzi jak studio ma nadzór autorski 

#34 gabik88

gabik88
  • Members
  • 8 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 01:20

Miałam do zaaranżoawnia „klascycznie” mieszkanko 75 metrów. Z polecenia dostałam namiar do Deco Nova https://www.deconova.pl/. Miałam ograniczoną kasę, ale okazało się, że również za tak „rozsądny” budżet można zaplanować coś eleganckiego i praktycznego. Fachowcy bardzo dobrze sobie poradzili z mieszkaniem „po babci”.

#35 alutka

alutka
  • Members
  • 17 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 01:20

Prawda jest taka, że każdy architekt mimo wszystko ma swój unikalny styl, także warto przejrzeć dokładnie jego realizacje i zastanowić się, czy będziemy  w stanie dojść wspólnie do porozumienia. Z Warszawy mogę polecić Panią Dorotę Kowalczyk, to bardzo dobrych specjalista, rzeczoznawca, z doświadczeniem i fajnymi, ciekawymi pomysłami. Ona prowadzi firmę Maison Creative, która zajmuje się sprzedażą tkanin, mebli, oświetlenia, dodatków do mieszkania, można znaleźć tam prawdziwe perełki. To przedstawiciel ekskluzywnej francuskiej marki Mis en Demeure, także jak lubicie taki styl, to na pewno znajdziecie coś dla siebie.

#36 Izag

Izag
  • Members
  • 6 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 11:44

a ja skorzystałam z usług studio RAMA z Gorzowa WLKP, działają też w Warszawie. Wszystko wyszło jak trzeba, świeże pomysły i jestem bardzo zadowolona z efektów :) doświadczeni pracownicy, a i finansowo nie szaleją :) ja polecam

#37 dominikanyc

dominikanyc
  • Members
  • 1 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 10:17

Korzystałam z usług studia zapewniającego projektowanie wnętrz pod klucz, mieszkam na co dzień poza granicami kraju, właśnie dlatego takiego rozwiązania szukałam dla siebie. Skorzystałam z polecenia znajomych, którzy również byli zmuszeni znaleźć architekta, który zapewni im pełny nadzór nad inwestycją. Firma nazywa się FRESHstudio interior design ( strona: http://www.freshstudio.com.pl ). Cała współpraca przy mieszkaniu 90 mkw trwała 5 miesięcy od momentu pierwszego telefonu do projektu i realizacji. Piszę tą opinie, bo architekt zasłużył, żeby tak ową otrzymać :razz:  Projekt jaki dla mnie przygotowali, jest naprawdę cudny ,wszystkie detale dopracowane do perfekcji. Po akceptacji wszystkich etapów związanych z aranżacją zajęli się pełnym nadzorem nad wykonawstwem ! Zero nie potrzebnych zmartwień czy problemów. Jednym słowem bardzo fachowi i kompetentni ludzie . Polecam wszystkim poszukującym projektanta. Warszawa to tylko jedno z wielu miast, gdzie wykonują projekty. Podobno sporo pracują też na południu Polski : Kraków, Katowice Rzeszów.  :roll:

#38 Ewelina Olszewska

Ewelina Olszewska
  • Members
  • 1 postów

Napisano 16 luty 2018 - 01:16

http://ivanleskov.com/

Ja zdecydowałam się na współpracę z architektem dopiero po kilku miesiącach walki z chaosem przy aranżacji wnętrz naszego domu.

Była to jedna z najlepszych decyzji jaką podjęliśmy.

Otrzymaliśmy niesamowity projekt, pełen świetnych, praktycznych rozwiązań, doskonale dopasowany do naszych potrzeb, przepiękny pod względem kolorystyki i stylu.

Najwyższa jakość, dokładność i dbałość o każdy szczegół.

A przy okazji wykorzystanie każdej najmniejszej przestrzeni w domu.

Realizacja przebiegała szybko, sprawnie, super.

Jesteśmy zachwyceni. I dziękujemy.

http://ivanleskov.com/

#39 Ola220871

Ola220871
  • Members
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 01:28

Rekomenduję studio TZ interior group.

O nich u mnie bardzo dobre wrażenie, pozostała w całości zadowolona.

Oto ich strona: http://tz-interior.com/%C2%A0

#40 Ola220871

Ola220871
  • Members
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 01:30

Rekomenduję studio TZ interior group.

O nich u mnie bardzo dobre wrażenie, pozostała w całości zadowolona.

Oto ich strona:

Załączone pliki

• Załączony plik  фб1.jpg   303,53 KB   0 Ilość pobrań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych