Skocz do zawartości

Zdjęcie

kominek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 oleksy

oleksy
  • Members
  • 8 postów

Napisano 09 wrzesień 2010 - 04:48

Szukam ciekawych pomysłów na projekt kominka. Chcę, żeby był nie tylko ładny, ale również funkcjonalny - jakieś sugestie?

#2 addatelier

addatelier
  • Members
  • 59 postów

Napisano 13 wrzesień 2010 - 09:36

Chyba najwięcej inspiracji można znaleźć w google :smile:
Jest tyle stylów kominków, pytanie jakiego szukasz...

#3 salwador

salwador
  • Members
  • 11 postów

Napisano 14 wrzesień 2010 - 09:32

a co powiesz na kominek z płaszczem wodnym? Ogrzewa cały dom, wode użytkową i ładnie sie prezentuje

#4 Natana

Natana
  • Members
  • 7 postów

Napisano 30 sierpień 2012 - 09:06

Zależy gdzi eten komnek ma być - bo np w mieszkaniu świetnie sprawdzają się kominki elektryczne - czesto mają boski design i są tak samo "wciągające" jak zwykłe :)) O na przykład takie: http://www.nokaut.pl/kominki-elektryczne/kominek-elektryczny-lva-192.html

#5 U-lubiona

U-lubiona
  • Members
  • 220 postów

Napisano 20 wrzesień 2012 - 03:20

W sumie faktycznie ciekawe inspiracje kominkowe, to na stronach producentów, w google, albo właśnie na http://nokaut.pl.

#6 sunshines

sunshines
  • Members
  • 12 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 08:55

Tyle stylów kominków ile osób które chca je mieć. najlepiej udaj się do jakiejś firmy instalującej kominki, powiedz co byś chciał i czego oczekujesz a na pewno ci doradzą. ja polecam Megi-Dom. mają szeroki wybór kominków z płaszczem wodnym, wkładów kominkowych oraz http://www.megi-dom.pl/kratkipl-c-8_125.html a wszystko w konkurencyjnych cenach

#7 pimek221

pimek221
  • Members
  • 1 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 09:17

witajcie, też mam problem z doborem jakiegoś ciekawego kominka/wkładu kominkowego, może jakieś konkretne przykłady byście podali?

#8 demo

demo
  • Members
  • 83 postów

Napisano 10 styczeń 2014 - 12:58

Też jakiś czas temu zmagałem się z tym problemem, a że kompletnie nie znam się na kominkach zaufałem radzie specjalisty, który polecił mi wkład kominkowy z płaszczem wodnym. Tak też zrobiłem i zakupiłem wkład kominkowy z płaszczem wodnym firmy LAVA. Kominek daje bardzo dużo ciepła i jest oszczędniejszy od kominków bez płaszcza wodnego. Dodatkowo szyba po paru miesiącach użytkowania jest nadal czysta, co naprawdę mnie zachwyciło w tym kominku. Uważam więc, że termokominki LAVA to naprawdę dobra i solidna konstrukcja.

#9 Michal

Michal
  • Members
  • 39 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 02:21

Bardzo ciekawa jest kolekcja kominków elements. To wolnostojące piece, które można indywidualnie zaaranżować do swojego pomieszczenia. Dlatego obok samego kominka dostajemy również półki, siedziska, szuflady. Ja jestem pod wrażeniem co można z tego wyczarować. Dodatkowo nie widać żadnych rur ze spalinami wszystko jest ukryte, a sam kominek zajmuje niewiele miejsca. Zobaczcie więcej zdjęć na midomo.pl

Załączone pliki

#10 nicole612

nicole612
  • Members
  • 4 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 06:17

Ciekawy pomysł z kominkiem z płaszczem wodnym..jeszcze czegoś takiego nie widziałam.. :D
www.solny.com.pl/

#11 Krystek_Kawalec

Krystek_Kawalec
  • Members
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 08:04

Wszystkie kominki to świetny pomysł 

#12 MebleMakowski_pl

MebleMakowski_pl
  • Members
  • 20 postów

Napisano 26 maj 2017 - 05:42

Generalnie można powiedzieć, że tak- kominek w salonie bardzo fajnie się prezentuje i nadaje nowego stylu, wyznacza klimat w pokoju. Polecam w szczególności zwrócić uwagę na ten z płaszczem wodnym, który oprócz dekoracji bezie skutecznie dogrzewał pokój.

www.MebleMakowski.pl

#13 nnina

nnina
  • Members
  • 9 postów

Napisano 04 październik 2017 - 03:06

Ja też ostatnio robiłam z mężem kominek w salonie teraz szukamy jakiegoś odpowiedniego czujnika czadu zdalnie sterowanego żeby wysyłał powiadomienia bezpośrednio na smartfona. Widziałam takie na smarthome24 tylko potrzebuję jeszcze waszej porady jak z jakością tego typu urządzeń ???

#14 WykladzinyDywany.pl

WykladzinyDywany.pl
  • Members
  • 12 postów

Napisano wczoraj, 10:13

Ciężko w ogóle mówić o projekcie kominka jeżeli nie mamy planu i układu salonu, więc na dobrą sprawę nie wiemy gdzie mógłby stanąć aby to miało sens. Jeżeli możesz to podaj więcej szczegółów i postaramy sie pomóc, doradzić.

www.WykladzinyDywany.pl - pranie, czyszczenie dywanów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych