Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ Warszawa i okolice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gutdesign

Gutdesign
  • Members
  • 3 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 05:23

Profesjonalne, ładne i funkcjonalne projekty wnętrz w przystępnych cenach! Zaprojektuję z pasją wnętrze Twoich marzeń.
Porady i aranżacje.
Projekty wykonawcze.
Nadzór autorski.
Współpracuję z ekipą remontową i wykonawcami mebli (też kuchni) wg moich projektów.
PROJEKTY ON-LINE - pojedynczych pomieszczeń.

Zapraszam serdecznie.
PORTFOLIO:
http://www.gutdesign.iportfolio.pl
mailto:gutdesign@op.pl

Załączone pliki

#2 STudio - projekty wnetrz i mebli

STudio - projekty wnetrz i mebli
  • Members
  • 4 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 12:33

STudio - projekty wnętrz i mebli http://www.st-udio.pl

Pracownia projektowa ST_udio specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz użyteczności publicznej, komercyjnych i mieszkaniowych.
W pracy projektowej szczególną uwagę kierujemy na, funkcjonalność,oryginalność, estetykę i ergonomię rozwiązań. Ściśle współpracujemy z klientem w trakcie każdego etapu projektowego, co pozwala dostosować projekt do oczekiwań, upodobań oraz potrzeb klienta.

Do zakresu naszych działań należy również:
- wizualizacje i animacje komputerowe 3D wnętrz, obiektów architektonicznych na zlecenie firm oraz indywidualnych inwestorów.
- inwentaryzacje obiektów budowlanych
- projekty graficzne: logo firmy, papier firmowy, wizytówki, itd.
- projekt elewacji budynków
- usługi projektowe przez Internet

Kontakt:
mailto:st_udio@op.pl
http://www.st-udio.pl

Załączone pliki

#3 DianeArbus

DianeArbus
  • Members
  • 22 postów

Napisano 28 czerwiec 2011 - 10:10

Kompleksowe usługi - od remontu po całkowitą aranżację wnętrz - prowadzi też studio N-design.pl, warto zajrzeć do ich galerii, to jedna z większych w sieci prezentująca gotowe rozwiązania plus stan "przed i po". Można się zainspirować :)

#4 qola

qola
  • Members
  • 38 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 10:20

też spotkałam się z mnóstwem przychylnych opinii o tym biurze projektowym n-design , znam tez grono zadowolonych klientów, którzy teraz lepiej mieszkają dzięki tym projektantom , solidna, pełen profesjonalizm i co ważne rozsądne ceny , mają na swojej stronie bogata galeria zdjęć

#5 loverboy

loverboy
  • Members
  • 5 postów

Napisano 27 styczeń 2012 - 04:59

Poniewaz Nasciturus ma bardzo ciekawa strone internetowa wiec rowniez dalam sie nabrac na wspolprace z N-design.
Ale zdecydowanie nie polecam firmy N-design. Panie sa mile do momentu podpisania umowy, potem zajmuje sie Wami mlody projektant najczesciej bez doswiadczenia, tuz po studiach i raczej nie zaproponowano mi ciekawych aranzacji. Projekt byl pomyslany tak aby moze byl interesujacy na zdjeciu ale nie tak aby mozna bylo w mieszkaniu normalnie funkcjonowac.
Jest to moja pierwsza aranzacja mieszkania – wiec zdałam sie calkowicie na projektanta i liczylam ze bede w pewnym sensie kierowana – o czego nalezy zaczac, na co zwrocic uwage, etc.. Niestety projektant chce zakonczyc projekt, zainkasowac naleznosc i co Panstwo zrobicie z projektem to ju inna historia, w trakcie realizacji wychodzi mnostwo rzeczy, ktorych na etapie projektu nie bralo sie pod uwage i z tym nalezy radzic sobie samemu – bo Panstwa czas u projektanta sie skonczyl i projektant nie ma juz dla Was czasu.
Poza tym n-design wspolpracuje z dosc drogimi wykonawcami i dostawcami. Jak sama sie przekonalam jesli zakupicie Panstwo uslugi we wspolpracujacych firmach gdzie teoretycznie macie Panstwo specjalne rabaty n-design rowniez otrzymuje dodatkowe rabaty za Wasze zakupy.

#6 Livia

Livia
  • Members
  • 7 postów

Napisano 19 luty 2012 - 04:44

Ja polecam:
- projektantka Noemi Mezei - Studio Plum.m Mieszka w Warszawie i świetnie dopasowuje wnętrza do klienta.
- po skandynawsku z kolei Katja Sadziak

#7 Edek1111

Edek1111
  • Members
  • 89 postów

Napisano 13 listopad 2012 - 10:01

powyższa wypowiedź o N-design wg. mnie jest mocno nad wyraz .... wydaje się to niedorzeczne, ponieważ słyszałam wiele opinii, które były pozytywne o tej firmie, jak i projekty, które są dostępne w Internecie wzbudzają spory zachwyt ... mam nadzieję, że ta negatywna opinia nie jest tylko formą czarnego PR, jakie konkurencyjne firmy prowadzą.

#8 agelee

agelee
  • Members
  • 2 postów

Napisano 24 luty 2013 - 05:04

Ja polecam panią architekt z Warszawy, która ma bardzo ciekawe pomysły i projektuje nowoczesne wnętrza. Ja obecnie korzystam z jej usług, a wcześniej korzystała moja znajoma. Pisałam o tym w innym temacie na tym forum. Znajoma bardzo dobrze wspomina współpracę i efekt jest rewelacyjny, gdyż byłam u niej w domu :) Kontakt: 506 073 592 mailto:eldesign@o2.pl

#9 devangari.design

devangari.design
  • Members
  • 2 postów

Napisano 07 marzec 2013 - 01:06

Szukasz wnętrz, które będą odzwierciedlać potrzeby, styl życia oraz Twoją osobowość? Zapraszam do współpracy i zapoznania się z moim portfolio, znajdziesz w nim wiele nieszablonowych rozwiązań: http://devangari.pl

Załączone pliki

#10 Andrzej75

Andrzej75
  • Members
  • 16 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 10:19

Hej, polecam architektkę wnętrz z KP Produkcja Archi-Tektury z Warszawy, robią naprawdę fajne wnętrza niedrogo i profesjonalnie. Mają świetne pomysły :) Dla zainteresowanych 500440403, https://kparchitektura.wordpress.com/

#11 AngelikaPrzepiorkowska

AngelikaPrzepiorkowska
  • Members
  • 4 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 10:31

Ja ze swojej strony polecam Project-Art z Warszawy. Potrafią "zaczarować zarówno ogromne powierzchnie apartamentów jak i malutkie pomieszczenia w blokach :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych