Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka podłoga

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#21 xxelfikxx

xxelfikxx
  • Members
  • 6 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 12:55

Drewniane podłogi są naprawdę fajne :wink: jeśli ktoś się waha, to naprawdę nie ma po co :wink: mam w salonie takąhttps://komfiro.pl/kategoria-produktu/podlogi-drewniane/ i jestem zadowolona :smile: zwłaszcza,że mam psa i bałam się,że może porobić rysy- ale jest w porządku. na pewno lepsza opcja niż jakieś PCV albo inna wykładzina

a no i kolor zależy od reszty wystroju domu, ale mnie urzekają jasnobrązowe albo szarawe podłogi :)

#22 Domartstyl.eu

Domartstyl.eu
  • Members
  • 113 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 08:12

Raz,że w grę wchodzi kolor takiej podłogi,a dwa rodzaj zastoswoananego drewna,bo tutaj uważam,że najlepiej pod wzgledem trwałosci sprawdza się sosna oraz buk. Dąb z kolei prezentuje się najładniej,ale jest wrażliwy,podatny na zarysowania.

www.domartstyl.eu - producent mebli tapicerowanych.

#23 Majka34

Majka34
  • Members
  • 9 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 09:56

Ja ostatnio kupowałam płytki gresowe na wzór drewna :smile: Bardzo spodobała mi się ta opcja ponieważ jak wiadomo gres jest bardzo wytrzymały a przy moich dzieciach i psach łatwiej mi o taką podłogę zadbać i nie boję się że zostaną na niej np. pazury psów które dość często szaleją z dziećmi po całym domu :wink:

#24 Domartstyl.eu

Domartstyl.eu
  • Members
  • 113 postów

Napisano 07 styczeń 2016 - 01:01

To z całą pewnością,podłoga z płytek lub gresu znakomicie się sprawdzi jeżeli w domu są zwierzęta,wtedy faktycznie zapewni to ochronę i będzie się całkiem ładnie prezentować. Ile kosztuje podłoga z płytek gresowych ?

www.domartstyl.eu - producent mebli tapicerowanych.

#25 Ewellkaa58

Ewellkaa58
  • Members
  • 6 postów

Napisano 25 styczeń 2016 - 04:42

Merbau, myślę, że wyglądałby całkiem przyzwoicie. Na http://www.prodexpol.pl/ masz Merbau Fertig country, właśnie do pomieszczenia urządzonego w szarościach i wygląda bardzo fajnie. Musisz pamiętać też, że dużo też zależy od dodatków jakie będziesz kupował. Czasem nawet z pozoru niepasujący kolor, po małych zabiegach dekoracyjnych, może okazać się celnym strzałem. 

Wizualizując sobie Twój pokój, idealnym dodatkiem byłby jasny, duży włochaty dywan. Biały lub kawa z mlekiem. :wink:

#26 ellaetella

ellaetella
  • Members
  • 32 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 12:45

Postanowiłam podłogę mieszkania wyłożyć deską Chapel Parket. Jest bardzo elegancka, a do tego udało mi się kupić tanio w hurtowni heban.net Naprawdę prezentuje się znakomicie o czym świadczą zachwyty odwiedzających mnie gości. 

#27 Design&style

Design&style
  • Members
  • 11 postów

Napisano 04 październik 2016 - 02:52

Dla osób lubiących industrialny i nowoczesny styl, z pewnością spodoba się podłoga wykonana z płyt betonu architektonicznego. Łatwe w montażu i obróbce, pozwalają na szybkie ułożenie ich na podłodze. Wielu jest producentów płyt, co za tym idzie ważne jest aby sprawdzić skład płyt, czy nie zawierają sztucznych włókien bądź domieszek gipsu.

#28 janeky

janeky
  • Members
  • 26 postów

Napisano 04 październik 2016 - 03:38

No to tak na surowo - nowocześnie ale ja akurat lubię takie surowe wnętrza. Może być beton architektoniczny ale surowość i nowoczesność można też osiągnąć za pomocą płytek. Teraz sporo jest oryginalnych, w dużym formacie - tworzą gładkie powierzchnie. Widziałaś płytkę Earth ceramstic wersja cobalt?

#29 Aza

Aza
  • Members
  • 38 postów

Napisano 26 październik 2016 - 06:29

Zastanawialiście się nad wykończeniem takich podłóg? Moim zdaniem do takiej betonowej podłogi ładnie będą pasowały białe listwy przypodłogowe z MDF, może nawet z delikatnym frezowaniem dla kontrastu. Polecam taką z podfrezowaniem na kable by zachować nad nimi kontrolę. Fajny wybór listw można znaleźć u producenta Drew-Lux. Mają konkurencyjne ceny oraz ich zakupu ich można dokonać przez internet co w dzisiejszych czasach znacznie ułatwia nam pracę.

#30 teorys

teorys
  • Members
  • 10 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 10:15

ja bym postawił na płytki, tym bardziej, że jest mnóstwo wzorów do wyboru

#31 gabik88

gabik88
  • Members
  • 8 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 10:53

No płytki jednak trochę nie są dobre, bo zbierają bród, fugi też zachodzą. Jak coś spadnie, trzeba skuwać od razu. Można położyć np. deskę trójwarstową z Vip Parkiet vipparkiet.pl/producent/parkiety-3-warstwowe/ i wtedy masz ciepłe wnętrze, przyjemną podłogę. Płytki do wc, może do kuchni, reszta w naturalnych rozwiązaniach.

#32 Jack90

Jack90
  • Members
  • 16 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 01:37

Płytki są zimne. Chyba że ma się ogrzewanie podłogowe. No ale latem wystawione na słońce potrafią się mocno nagrzać. A drewno? Drewno jest zawsze przyjemne :) I ma wiele zalet. Można je odnawiać (cyklinować) malować, olejować, bielić, lakierować, bejcować itd. Wygląd zależy od nas samych i możemy go z czasem zmieniać. Z płytkami niewiele zrobimy po położeniu. I wygląd drewna sam w sobie jest ozdobą. Aza Drew Lux to fajny sklep. Na dodatek to producent, więc ceny całkiem fajne. Chyba właśnie przez Ciebie znalazłem ich stronę. I mają całkiem fajne deski podłogowe z sosny i świerku skandynawskiego. Nawet o grubości do 3 cm, więc wystarczą na wiele lat.

#33 Chene_pl

Chene_pl
  • Members
  • 16 postów

Napisano 19 maj 2017 - 10:16

Zdecydowanie postaw na wysoką jakość i zarazem komfort termiczny, dlatego polecam naturalne drewno- może jest droższe od płytek, ale w zamian za to będzie prezentować się o niebo lepiej. Akurat na naszej stronie Chene.pl możemy pomóc i doradzić w tej kwestii.

#34 anderdraf

anderdraf
  • Members
  • 4 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 09:06

A co powiecie na coś takiego:http://www.eradur.com.pl/ - moim zdaniem wygląd to naprawdę fajnie i jest praktyczne jeśli chodzi o dbanie o czystość. Jeśli ktoś korzysta z tego typu posadzek proszę dać znać jak to wygląda.

#35 gazeliusz

gazeliusz
  • Members
  • 15 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:46

Ja widzę ciemną podłogę do takich ścian, ale co kto lubi. Albo taką łamaną, nietuzinkową. To polecam zobaczyć http://wzorcowniapodlogi.pl tam jest taka kolekcja właśnie, nietypowa nieco. Czy już zdecydowane dawno? : )

#36 MagiaSwiatla.pl

MagiaSwiatla.pl
  • Members
  • 16 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 06:44

Można również pokusić się o coś takiego jak płytki drewnopodobne, ktoś wspominał o nich powyżej, to bardzo fajne, ciekawe rozwiązanie. Wizualnie masz drewno a w praktyce płytki, sprawdza się to idelanie np: w kuchni.

#37 MajaMieszka

MajaMieszka
  • Members
  • 25 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 07:18

Skłaniam się ku merbau. Będzie lepiej współgrać z meblami z palisandru. Moja koleżanka bardzo lubi egzotyczne drewno i u siebie ma właśnie podłogę z merbau i muszę przyznać, że wygląda naprawdę fajnie :smile: Ona zamawiała deski w DLH.

#38 gazeliusz

gazeliusz
  • Members
  • 15 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 12:13

Tutaj masz takie różne, np. ta kolekcja Island http://kunszt.wroclaw.pl to mnie się wydaje że one będą pasowały. W ogóle fajne mają te podłogi.

#39 Cube2.pl

Cube2.pl
  • Members
  • 41 postów

Napisano 14 październik 2017 - 08:52

Mi osobiście również najbardziej podoba się opcja płytek drewnopodobnych i to niezależenie od pokoju do którego mają być, sprawdzą się niemal wszędzie i są lepszej jakości niż zwykłe panele.

www.Cube2.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych