Skocz do zawartości

Zdjęcie

drewniane meble w salonie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 Dionizyy

Dionizyy
  • Members
  • 7 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 06:28

Drewniane meble mają ''dusze'' są piekne i jedyne w swoim rodzaju 

#62 Maryjka

Maryjka
  • Members
  • 26 postów

Napisano 17 luty 2017 - 08:45

Kocham meble drewniane, lite drewno jest najlepsze. Ostatnio spodobały mi się meble kolonialne, ale nie te typowe ciemne i zdobione, tylko wersje bardziej proste, to moja konsola  http://mebleswiata.eu/pl/meble-kolonialne-indyjskie/1659-konsola-indyjska-kolonialna.html z litego drewna mango, jest urocza. 

#63 marciakM

marciakM
  • Members
  • 9 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 03:07

uwazam ze drewniane meble sa bardzo ciezkie wiec mysle ze fajnie pasuja do duzych pomieszczen

#64 bek.paulina

bek.paulina
  • Members
  • 33 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 08:39

Drewniane meble nadają niepowtarzalnego stylu pomieszczeniom, ale też trzeba je dopasować z głową. Czy tego typu meble postawilibyście w salonie, który jest połączony z kuchnią http://www.biesiadne-meble.pl/produkt/nowosc---meble-w-stylu-industrialnym/zestaw-021-stol-%2B-lawka.html ? Mają pełnić rolę jadalnianą. Podobają mi się te surowe wykonczenia z nowocześnie zestawionymi elementami.

#65 Jwenderska

Jwenderska
  • Members
  • 4 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 08:42

ktoś ma meble kolonialne?

#66 Zuzka

Zuzka
  • Members
  • 34 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 12:34

My kupiliśmy piękną taką jakby komodę w Archiwum starych lamp i żyrandoli w Warszawie- archiwumlamp.pl i jest kluczowy element salony. Ja uwielbiam takie stare elementy, które dodają charakteru i klimatu w całym mieszkaniu. 

#67 AdidarMeble_pl

AdidarMeble_pl
  • Members
  • 32 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 07:27

Lampa to nie kluczowy element w salonie,a tylko i wyłącznie dodatek zapewniający klimatyczne źródło światła, musimy rozróżnić ten fakt. Co do samych mebli, to oczywiście mogę się zgodzić z tym iż te drewniane mają duszę i prezentuję się znakomicie. Jeżeli szukacie właśnie takich eleganckich i oryginalnych mebli, to zapraszamy do nas :)  

www.AdidarMeble.pl 

#68 Beja01

Beja01
  • Members
  • 17 postów

Napisano 16 maj 2017 - 07:20

To wszystko zależy od tego co my lubimy i takie powinno sie kupować meble. Co zaś tyczy się drewnianych to owszem są fajne i dodają ciepłego klimatu pomieszczeniom. sama sie o tym przekonałam po tym jak wstawiliśmy do naszego pokoju stół i krzesła z gdmmeble.pl Pokój faktycznie zyskał na uroku i naprawdę wydaje się, że jest milej i przytulniej. Powiem, że warto było je kupić, tym bardziej, ze to meble na lata, drewno to jednak najlepszy materiał na meble, bynajmniej takie jest moje zdanie.

#69 Chene_pl

Chene_pl
  • Members
  • 16 postów

Napisano 19 maj 2017 - 10:03

Ja również uważam, że drewniane meble znakomicie się prezentują, głównie chodzi meblościankę lub regał, bo sam komplet wypoczynkowy warto już wybrać tapicerowany, tak aby był po prostu wygodny, teraz w sklepach internetowych są na nie dosyć fajne promocje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych