Skocz do zawartości

Zdjęcie

ceny za projektowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 alekso

alekso
  • Members
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2009 - 09:14

szczerze mówiąc nie mam pojęcia na co mogę sobie pozwolić, bo nie wiem ile to może kosztować.... zresztą napiszę maila bo widzę, że Pani oferta też może mnie interesować :-) chodzi o mieszkanie w Warszawie.

#22 Meble Kornig

Meble Kornig
  • Members
  • 92 postów

Napisano 06 maj 2009 - 06:38

Decydując się na kompleksowy projekt mieszkania włącznie z wizualizacją, pomocą przy wyborze materiałów przez projektanta, wizytą w sklepach, nadzorem prac itp. Trzeba się liczyć z wydatkiem ok. 100, 00 zł / m2. Warto wydać nawet 200, 00 zł, gdy mamy do czynienia z prawdziwym fachowcem, który oprócz nowatorskich pomysłów zna się na wielu rzeczach i nie pozwoli wykonawcy wcisnąć bubla do naszego mieszkania a biorąc pod uwagę fakt, iż dzięki niemu mamy spore upusty na materiale i usługach to okaże się, że projekt nie kosztował nas wcale tak drogo.

#23 placebo

placebo
  • Members
  • 46 postów

Napisano 22 maj 2009 - 08:59

jeśli chodzi o upusty na materiałach, które mają architekci - potwierdzam, ze to bardzo mila dla portfela rzecz. Moi znajomi naprawdę na tym zaoszczędzili niemałą kwotę... W sumie, pomoc projektanta nie wyszła więc aż tak drogo...

#24 S-Art Studio Projektowe

S-Art Studio Projektowe
  • Members
  • 8 postów

Napisano 22 maj 2009 - 11:10

Kwota wyjściowa za m2 przy projekcie całościowym, najczęściej ulega zmianie (na korzyść klienta), rzadko zdarza się, że powierzchnia np. mieszkania liczona jest co do m2. Należy przeliczać realną powierzchnię do zaprojektowania, a do tego zawsze można coś z ceny utargować...:)
Pozdrawiam.

#25 talika

talika
  • Members
  • 23 postów

Napisano 16 listopad 2010 - 01:19

No właśnie, cena podoawana przy pierwszej konsultacji zawsze jest jakby wyjściowa, ale zawsze tez oscyluje w takich granicach. Porządna firma nie pozwoli sobie na podanie konkretnej ceny a później poinformowanie o wyższym koszcie za projekty. W firme n-design z tego co się orientuje kwota za projektowanie, za m2 to jest jakieś 150 zł

#26 Ecru

Ecru
  • Members
  • 2 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 11:07

Wycenę projektów wnętrz tylko częściowo można porównać do wycen dzieł malarskich, bo jak wiadomo choć płaci się też za nazwisko i prestiż to przede wszystkim przekłada się to na konkretne rozwiązania (ergonomia, funkcjonalność, estetyka, większa wartość domu/mieszkania, oszczędność czasu) http://www.ecrustudio.pl

#27 demo

demo
  • Members
  • 83 postów

Napisano 10 styczeń 2014 - 11:44

Polecam wam firmę http://biurorenomex.pl/ zajmującą się kosztorysowaniem budowlanym oraz usługi w zakresie audytów i certyfikatów energetycznych. Naprawdę dobra i doświadczona firma, na rynku istniejąca od 1994 roku.

#28 aski

aski
  • Members
  • 5 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 11:00

Łazienka to małe pomieszczenie, a pracy dużo. Cena za wykonanie projektu będzie wyższa niż innych pomieszczeń.

#29 AsiaBA

AsiaBA
  • Members
  • 27 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 11:30

U nas to ma wyjść 100-200zł za m2 jeszcze dokładnie nie wiem, mieszkanie mamy od nie dawna w Prądnik Parku w Krakowie i czekamy na wycenę projektanta ;-)

#30 OlkaLolka

OlkaLolka
  • Members
  • 2 postów

Napisano 24 maj 2016 - 10:43

Łazienka to małe pomieszczenie, a pracy dużo. Cena za wykonanie projektu będzie wyższa niż innych pomieszczeń.

A to nie tyczy się bardziej kuchni? Kuchnia zazwyczaj jest jednak większa i bardziej skomplikowana, niż łazienka, chociaż wiadomo wszystko zależy od projektu. Zresztą to chyba i tak jest ustalane indywidualnie, przynajmniej tak zazwyczaj piszą na tego typu strnach http://www.prodecor.com.pl/ Swoją drogą tu akurta niezłe te projekty są ;)

#31 Zuzka

Zuzka
  • Members
  • 39 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 06:55

Ja kupiłam gotowy projekt domu kiedyś uwielbiałam styl skandynawski,niedawno szukałam tez jego projektu - domywzieleni.pl/projekt/latimona-3/ ten dom najbardziej mi się spodobał będzie fajny dla mojej osobowej rodziny.

#32 Izag

Izag
  • Members
  • 4 postów

Napisano 17 październik 2017 - 07:41

Bardzo potrzebne pytanie.

Osobiście projekt wykonywało mi studio RAMA RAMA z Gorzowa (projektują w całej Polsce). Z ceny byłam na tamtą chwilę zadowolona, ale to było jakiś czas temu więc najlepiej z nimi osobiście porozmawiac.

Pozdrawiam :)

#33 Inter-deco.pl

Inter-deco.pl
  • Members
  • 30 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 10:17

Nie ma chyba jednolitego cennika pod względem projektowania wnętrz bo przecież wszystko zależy ściśle od wymiaru prac i tego co chcemy osiągnąć, jak trudna bezie aranżacja. Ceny ustalane są w większości indywidualnie.

www.Inter-deco.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych