Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nasciturus Design

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kurukuma

kurukuma
  • Members
  • 11 postów

Napisano 02 listopad 2011 - 11:54

Ja przeglądając różne strony o aranżacjach, wykonaniach i projektowaniu wnętrz natknęłam się na studio Nasciturus Design. Właściwie przeglądając strony na facebooku natknęłam się na ich galerię i tak wyszło, że mnie zauroczyła :) Podsyłam bo może i kogoś innego zauroczy a myślę, że warto skorzystać z ich usług - zdjęcia projektów są najlepszą wizytówką. Poniżej zdjęcie przykładowe.

Załączone pliki

#2 qola

qola
  • Members
  • 38 postów

Napisano 18 grudzień 2011 - 05:36

na ich stronie można znaleźć niezwykle ciekawe inspiracje i stylizacje wnętrz, zresztą jak widać na zdjęciu powyżej , projektują oryginalne wnętrza i maja ciekawe pomysły i innowacyjne rozwiązania , poza tym ich ceny też mają konkurencyjne

#3 loverboy

loverboy
  • Members
  • 5 postów

Napisano 27 styczeń 2012 - 05:01

Poniewaz Nasciturus ma bardzo ciekawa strone internetowa wiec rowniez dalam sie nabrac na wspolprace z N-design.
Ale zdecydowanie nie polecam firmy N-design. Panie sa mile do momentu podpisania umowy, potem zajmuje sie Wami mlody projektant najczesciej bez doswiadczenia, tuz po studiach i raczej nie zaproponowano mi ciekawych aranzacji. Projekt byl pomyslany tak aby moze byl interesujacy na zdjeciu ale nie tak aby mozna bylo w mieszkaniu normalnie funkcjonowac.
Jest to moja pierwsza aranzacja mieszkania – wiec zdałam sie calkowicie na projektanta i liczylam ze bede w pewnym sensie kierowana – o czego nalezy zaczac, na co zwrocic uwage, etc.. Niestety projektant chce zakonczyc projekt, zainkasowac naleznosc i co Panstwo zrobicie z projektem to ju inna historia, w trakcie realizacji wychodzi mnostwo rzeczy, ktorych na etapie projektu nie bralo sie pod uwage i z tym nalezy radzic sobie samemu – bo Panstwa czas u projektanta sie skonczyl i projektant nie ma juz dla Was czasu.
Poza tym n-design wspolpracuje z dosc drogimi wykonawcami i dostawcami. Jak sama sie przekonalam jesli zakupicie Panstwo uslugi we wspolpracujacych firmach gdzie teoretycznie macie Panstwo specjalne rabaty n-design rowniez otrzymuje dodatkowe rabaty za Wasze zakupy.

#4 kurukuma

kurukuma
  • Members
  • 11 postów

Napisano 05 marzec 2012 - 11:35

hmmm to dziwne bo jednak regularnie zaglądam na projekty n-design i widzę, że naprawdę robią to z głową i efekty mnie osobiście bardzo się podobają. A przed realizacją i podpisaniem umowy zanim wyda się pieniądze na materiały dostawę i zaakceptowanie wykonawców można zastrzec że chce się wgląd we wszystko i akceptacje cen etc. więc nic o nas bez nas.

#5 Edek1111

Edek1111
  • Members
  • 89 postów

Napisano 22 wrzesień 2012 - 11:43

Też mnie dziwią wszelkie słowa krytyki, ponieważ mają naprawdę świetne te projekty, jest w czym wybierać, nawet nie po to, żeby korzystać z ich usług, ale żeby po prostu coś podpatrzeć dla siebie ;p przynajmniej sama tak robię i kilka pomysłów zastosowałam w swoim domu i mieszkaniu chłopaka ;) Można oglądnąć ich galerię : http://www.facebook.com/pages/Nasciturus-design/101682149870613?sk=photos

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych