Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki powinien być idealny narożnik?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Meble-Bogart.pl

Meble-Bogart.pl
  • Members
  • 140 postów

Napisano 30 kwiecień 2012 - 07:37

Jakie cechy waszym zdaniem powinien posiadać idealny narożnik?

Moja wizja to narożnik z nieco szorstkiego materiału z przeszyciami, i drewnianymi elementami :)
Oczywiście z funkcją spania - ażeby można było nogi wyciągnąć przed telewizorem.

Co myślicie o narożniku obitym skórą?

#2 alkus

alkus
  • Members
  • 2 postów

Napisano 30 kwiecień 2012 - 01:24

Hej, skóra nieee:) Skórzane kanapy są drogie i salon wygląda jak poczekalnia albo biuro. Właśnie jestem przed kupnem narożnika i zadecydowałam się na ten egzemplarz:
http://www.wajnert.pl/kolekcje/meble-wypoczynkowe/modern/cameron
oczywiście rozkładany:) podoba mi się że ma dwa rodzaje tkanin (można łączyć) i dość szerokie nóżki więc nie będzie niszczył podłogi. Jest dość ciężki i to też dobrze. No a poza tym to wymiary pasują do mojego mieszkania, zastanawiam się tylko jak go ustawię czy pod oknem czy lepiej jakoś na pokój...
Pozdrawiam
Ala

#3 kukasia

kukasia
  • Members
  • 4 postów

Napisano 31 maj 2012 - 06:25

Nierozumiem co ludzie maja z ta skora w domach ?! ja bym sie czula jakbym robila nadgodziny w biurze :P wiem, ze o gustach sie nie dyskutuje i moze ktos faktycznie zawsze chcial skore i mu sie tak podoba :)
@alkus: ten camero wyglada sensownie a ja bym sie waga nie przejmowala (chyba ze moja przed urlopem;)), niech Twoj facet nosi;)
to FLOGO wyglada tez nienajgorzej :)

#4 Mebline_pl

Mebline_pl
  • Members
  • 45 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 01:22

Wg mnie powinien on idealnie pasować do pokoju pod względem kolorystycznym ,oraz musi być wygodny. Skórzany narożnik to jest to, tylko że jest też odpowiednio droższy.

#5 kaprys

kaprys
  • Members
  • 64 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 01:26

Bardzo dziwne pytania zadajesz. Optymalny narożnik? No musi mieć wysoką jakość, pasować do wnętrza...

#6 Meble-Bogart.pl

Meble-Bogart.pl
  • Members
  • 140 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 08:16

Zamiast skóry można użyć tańszej ekoskóry - ja osobiście polecam ją tylko w miejscach których nie dotykamy - można bardzo fajnie połączyć ekoskóre z materiałem. Zobaczcie szarą aranżację naszej Eweliny.

Załączone pliki

#7 Atlantic_Polska

Atlantic_Polska
  • Members
  • 41 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 03:16

Odpowiem nieco przewrotnie: każdy narożnik jest idealny :-P

2 lata temu urządzaliśmy się z żoną i zamiast narożnika kupiliśmy kanapę 3-os + 2 fotele. Wydawało nam sie, że to będzie lepsze rozwiązanie, ależ skąd !!! Teraz żałujemy, bo wygodnie położyć może się tylko 1 os., natomiast na narożniku dwie. Także oddam to co mam za obojętnie jaki narożnik :-P

#8 _mAgIc_

_mAgIc_
  • Members
  • 2 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 06:48

http://www.sklep.meble.pl/p163340,naroznik-osaka-program-iv-rozkladany-pojemnik-z-kolekcji-exc.html a co myślicie o tym narożniku...???? widziałam w wersji czarno białej... rewelka...
tylko zastanawiam się czy będzie pasował do mojeo salonu w którym przewazaja kolory bezowe i ciemne brązy?????

#9 kornelia12345

kornelia12345
  • Members
  • 69 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 08:04

Ja mam skórzany narożnik ale nie ze skóry ekologicznej a z prawdziwej. Koszt ok 6 tys ale skórka super miękka i odpukać od półtora roku kanapa bez zmian. Nawet jakoś specjalnie o nią nie dbamy. Ma funkcje rozkładania także, bardzo prosto i szybko się rozkłada. Regulacja oparć także. Polecam. Mieliśmy kupić z materiałów ale nic z obecnych na rynku nam się nie podobało :-(. W końcu zdecydowaliśmy się na skóre. Kolor beżowy.

#10 Slowik

Slowik
  • Members
  • 1 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 12:39

Swojego czasu miałem skórzany narożnik, super można się w nim zapaść. Pod warunkiem oczywiście, że to ten rodzaj, w którym można poczuć się jak dziecko, rozmiar xxl jak u wujka sama.
Ale jest jeden warunek, jak to dobra skóra, a nie skajka jakaś potliwa, to może być ciężko z utrzymaniem jej kiedy ma się psa czy kota. W moim przypadku to drugie, trochę na rogach mamy już narożnik podrapany. W zestawie polecam z dwoma elementami, które tworzą z niego łóżko (jakby był rozłożony), a jak przyjdą znajomi można je rozstawić jako pufki.
Jak braliśmy meble biurowe do mieszkania (prowadzimy księgowość) to znaleźliśmy go w http://www.mebelserwis.pl/, nie wiem czy jeszcze będą mieć coś podobnego.
Bierz narożnik skórzany, idealny do rozłożenia się na nim wieczorkiem po dniu pracy, a jak znajomi przyjdą to można się trochę pochwalić i cieszyć, że wygodnie siedzą ;)

#11 Meble-Bogart.pl

Meble-Bogart.pl
  • Members
  • 140 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 01:16

Wszystko zależy oczywiście w pierwszej kolejności od gustów. Dlatego podzielę się prywatną opinią. Nawet od naturalnej skóry wolałbym tapicerkę, najlepiej plecionkę z grubym splotem. Fakt ciężko ją utrzymać kiedy ma się zwierzęta - łatwo się zaciąga. Jednak sprawia że mebel jest przewiewny.

Skóra jak dla mnie świetnie sprawdza się jako dodatek wizualny lub w miejscach których się nie eksploatuje, a lubią się pobrudzić - np boczki czy spód mebla. Takie połączenie można zobaczyć w narożniku ewelina. W tym wypadku nie warto inwestować w lepszą jakościowo skórę naturalną, w końcu nie dotykamy tych miejsc.

#12 cytadela

cytadela
  • Members
  • 49 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 01:03

Przeglądałam ostatnio różne używane narożniki, żeby znaleźć coś w nieco tańszej opcji i stwierdzam, że mało jest takich, które rzeczywiście by mnie zainteresowały.

#13 Jimmy@

Jimmy@
  • Members
  • 33 postów

Napisano 23 sierpień 2013 - 07:53

Rzeczywiście trudno trafić na dobre używane http://www.wajnert.pl/produkty/narozniki-z-funkcja-spania lepiej rozglądać się po sklepach za nowymi.

#14 MarekPodarek

MarekPodarek
  • Members
  • 60 postów

Napisano 21 październik 2013 - 11:01

narożnik ma być przede wszystkim wygodny i pięnie się prezentować, ja osobiście wolę skórzane wypoczynki, ale nie mam nic do tekstylnych, jeśli ktoś lubi i preferuje, bo też można piękne, eleganckie znaleźć, moim zdaniem najlepsze to znajdziesz w etap sofie, ale to musisz przejrzeć katalog, czy meble są w twoim stylu. :)

#15 akalny

akalny
  • Members
  • 80 postów

Napisano 21 październik 2013 - 07:06

Moim zdaniem nie ma okreslenia idealny. Dla kazdego beda to inne wartosci. Jeden woli wygode, drugi wyglad, trzeci wybierze oby był. Samemu trzeba poszukac. Ja bym chcial miec naroznik funkcjonalny by łatwo go bylo wytrzec, utrzymac.

#16 olan

olan
  • Members
  • 35 postów

Napisano 22 październik 2013 - 09:18

Myślę, że będzie Ci pasować. Jednak ja jak już miałabym kupować to wybrałabym meble z firmy Black Red White. Ich narożniki są bardziej trwałe. To oczywiście moja zdanie. http://www.brw.com.pl/

#17 MarekPodarek

MarekPodarek
  • Members
  • 60 postów

Napisano 22 październik 2013 - 11:39

olan nie zgodze się z Tobą, black red white w porównaniu do etap sofy to średnia półka narożników niestety, a ja jestem raczej z atym by meble kupować na lata a nie na 2-3 lata i potem trzeba wymieniać

#18 ullk_a

ullk_a
  • Members
  • 4 postów

Napisano 07 listopad 2013 - 08:04

ja jestem szczęśliwą posiadaczką porządnej sofy skórzanej, którą zakupiłam w sklepie http://www.adriana.com.pl/Kolekcja/Sofy - polecam, mają bardzo fajne modele, które wpasują się w każde wnętrze

#19 dominia

dominia
  • Members
  • 36 postów

Napisano 11 grudzień 2013 - 09:32

Narożnik powinien mieć funkcję spania i jakieś miejsce na książkę czy lampkę. Ja osobiście lubię meble mam gala collezione bo są wygodne i dobrze na nich się śpi.

#20 MarekPodarek

MarekPodarek
  • Members
  • 60 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 11:13

funkcja spania w narożniku bardzo wazna zgodzę się, ale najbardziej idealny narożnik to taki, który odpowiada nam pod względem jakości, wyglądu i ceny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych