Aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon/Hörmann

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 paź 2016 15:23

Aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon/Hörmann

Energooszczędne i bezpieczne drzwi firmy Hörmann cechuje ciekawe i ekskluzywne wzornictwo. Elegancję wielu nowoczesnych wzorów podkreślają m.in. niewidoczna rama skrzydła, ukryte zawiasy oraz aplikacje i uchwyty z aluminium i stali nierdzewnej.

Opis produktu: Energooszczędne i bezpieczne drzwi firmy Hörmann cechuje ciekawe i ekskluzywne wzornictwo. Elegancję wielu nowoczesnych wzorów podkreślają m.in. niewidoczna rama skrzydła, ukryte zawiasy oraz aplikacje i uchwyty z aluminium i stali nierdzewnej. W kilku wzorach drzwi ThermoCarbon uchwyty zagłębione są w płycie drzwiowej, z którą tworzą jedną zlicowaną płaszczyznę, co daje niepowtarzalny efekt estetyczny. Drzwi ThermoCarbon oferowane są w 15 różnych wzorach oraz w dowolnym kolorze z palety RAL. To pozwala na harmonijne dopasowanie ich do elementów architektury budynku, np. do bramy garażowej.

Drzwi posiadają aluminiową płytę drzwiową o grubości 100 mm z niewidocznym profilem skrzydła i wypełnieniem z twardej pianki poliuretanowej. Funkcję przegrody termicznej spełnia profil ramy skrzydła wykonany z kompozytów na bazie karbonu i włókna szklanego. Aluminiowa ościeżnica o grubości 111 mm wyposażona jest w przegrodę termiczną wypełnioną pianką poliuretanową. Drzwi mają potrójną płaszczyznę uszczelnienia, co sprawia, że współczynnik przenikania ciepła UD wynosi nawet 0,47 W/(m2K). Posiadają 9-punktowe ryglowanie, a opcjonalnie – wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie RC 2, RC 3 lub RC 4.

Od kiedy na rynku Od 2013 roku
Cena produktu 16 351 zł
Gwarancja produktu 5 lat
Pogwarancja Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju
Dostępność na rynku Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju
Dokumentacja Drzwi ThermoCarbon spełniają wymagania Rozporządzenia EnEv o poszanowaniu energii; szczelność: zgodnie z EN 14351; badania wytrzymałościowe: zgodnie z EN 14351 klasa 5; klasa różnicy klimatycznej 2
Nagrody,opinie,rekomend. Nagrodzone Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2014

Hörmann Polska sp. z o.o.
ul. Otwarta 1, 62-052 Komorniki
Telefon/Fax +48 61 / 81 97 300
info@hormann.pl
www.hormann.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH