Drzwi wewnętrzne Huga/Hörmann

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 paź 2016 15:36

Drzwi wewnętrzne Huga/Hörmann

Drzwi wewnętrzne Hörmann to drzwi płytowe w systemie przylgowym i bezprzylgowym. Drewniane drzwi wewnętrzne są bardzo efektowne i kryją w sobie prawdziwą jakość klasy Premium.

Opis produktu: Drzwi wewnętrzne Hörmann to drzwi płytowe w systemie przylgowym i bezprzylgowym. Drewniane drzwi wewnętrzne są bardzo efektowne i kryją w sobie prawdziwą jakość klasy Premium. Właśnie dlatego cieszą użytkowników przez wiele lat, a decydując się na ich zakup, klient dokonuje dosłownie wyboru "drzwi na całe życie". Trendy konstrukcyjne mające na celu zmniejszenie widocznych struktur są również dostrzegalne przy wejściu i wyjściu, na przykład w postaci bezprzylgowych drzwi lub niewidocznych zawiasów. Szczególnie atrakcyjnie w kolekcji drzwi Hörmann wyglądają zlicowane rozety drzwiowe. Szlachetność i innowacyjny urok tak przemyślanej konstrukcji drzwi nadaje precyzyjne umiejscowienie dodatków w idealnie zespolonej strukturze skrzydła.

Drzwi można wykonać w trzech wariantach wykończenia:

1. Okleina Duradecor - Wysokiej jakości powierzchnia Duradecor zachwyca swoimi właściwościami. Jest wytrzymała, odporna na wysoką temperaturę i uderzenia. Delikatnie strukturyzowana powierzchnia pozwala poczuć to, co widzimy. Rysunek drewnianych słojów, którym pokryta jest płyta drzwiowa, w przypadku strukturyzowanej powierzchni Duradecor sprawia w dotyku wrażenie prawdziwego drewna. W przypadku powierzchni strukturyzowanej synchronicznie rysunek słojów jest ponadto dokładnie zgodny z nadrukowanym dekorem.

2. Lakier - W produkcji skrzydeł wykorzystana została innowacyjna technologia lakierowania która zwiększa wytrzymałość powierzchni skrzydła, zapewnia gładką powierzchnię i nasycony kolor.

3. Fornir - Okleiny drewniane firmy Hörmann produkowane są ze szlachetnych gatunków drewna i stanowią prawdziwe unikaty. Ekologiczny lakier ochronny dba o to, abyście mogli Państwo cieszyć się drzwiami z prawdziwego drewna przez długie lata Konstrukcję drzwi stanowi rama z wypełnieniem z płyty wiórowej otworowej lub pełnej płyty, całość pokryta płytą HDF.

Od kiedy na rynku Czerwiec 2016
Cena produktu od 460 zł netto (skrzydło)
Gwarancja produktu 2 lata
Pogwarancja Autoryzowane punkty handlowe na terenie całej Polski
Dostępność na rynku Autoryzowane punkty handlowe na terenie całej Polski
Dokumentacja II lub III klasa Klimatyczna

Hörmann Polska sp. z o.o.
ul. Otwarta 1, 62-052 Komorniki
Telefon/Fax +48 61 / 81 97 300
info@hormann.pl
www.hormann.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH