Garażowa brama segmentowa LPU 40 z ozdobnymi intarsjami/Hörmann

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 paź 2016 13:33

Garażowa brama segmentowa LPU 40 z ozdobnymi intarsjami/Hörmann

Inwestorom poszukującym designerskich rozwiązań firma Hörmann oferuje wysmakowane estetycznie bramy: bramy LPU 40 z potrójnymi przetłoczeniami T oraz z intarsjami z materiału imitującego stal nierdzewną lub drewno umieszczonymi na całej szerokości lub jedynie na brzegach bramy.

Opis produktu: Inwestorom poszukującym designerskich rozwiązań firma Hörmann oferuje wysmakowane estetycznie bramy: bramy LPU 40 z potrójnymi przetłoczeniami T oraz z intarsjami z materiału imitującego stal nierdzewną lub drewno umieszczonymi na całej szerokości lub jedynie na brzegach bramy. Taka oferta stwarza szerokie możliwości różnorodnego projektowania wyglądu bram garażowych, zarówno w modernizowanych, jak i nowo budowanych domach. Dodatkowym atutem bram z takimi aplikacjami jest możliwość dopasowania do nich drzwi wejściowych.

Do nowych wzorów bram firma Hörmann oferuje bowiem nawiązujące do nich wzorniczo stalowe drzwi ThermoPro i ThermoPlus z listwami imitującymi stali nierdzewną umieszczonymi w przetłoczeniach po stronie zewnętrznej płyty drzwiowej. Brama LPU 40 to ocieplana brama segmentowa, szczególnie zalecana do garaży połączonych z bryłą budynku. Zbudowana jest ze stalowych segmentów o grubości 42 mm, wypełnionych pianką poliuretanową bez freonu. Współczynnik przenikania ciepła U wynosi 1,3 W/(m2K) – dla wbudowanej bramy o powierzchni 10 m2 (współczynnik U zależy od wielkości bramy). Wszystkie bramy LPU 40 o szerokości od 5000 mm, a bramy w kolorach ciemniejszych od 4500 mm, są fabrycznie wyposażone w zestaw zawierający wzmocnienie płyty bramy, który ma zmniejszyć potencjalne ugięcie paneli pod wpływem nasłonecznienia.

Od kiedy na rynku 2015 r.
Cena produktu Od 2881 zł - Dopłata netto za intarsje: od 255 zł za bramę (intarsje dzielone)
Gwarancja produktu 10 lat (gwarancja bezpiecznego użytkowania)
Pogwarancja Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju
Dostępność na rynku Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju
Dokumentacja Bramy spełniają wymagania zharmonizowanej normy europejskiej PN-EN 13241-1. Dopuszczone do obrotu na podstawie Deklaracji Właściwości Użytkowych i oznakowania wyrobu znakiem „CE”.
Nagrody,opinie,rekomend. Złote Godło w programie Konsumencki Lider Jakości 2016.

Hörmann Polska sp. z o.o.
ul. Otwarta 1, 62-052 Komorniki
Telefon/Fax +48 61 / 81 97 300
info@hormann.pl
www.hormann.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH